Advert

SAHNE TAMAM SIRA SANATÇILARDA

Festivalde sahne alacak sanatçılar için sahne hazırlandı.

SAHNE TAMAM SIRA SANATÇILARDA
Bu içerik 399 kez okundu.

-Sercan KAPUSUZ-

  Festivalde sahne alacak sanatçılar için sahne hazırlandı.

  31.Uluslararası Devrek Baston ve Kültür Festivali dün CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Devrek Kaymakamı Ümit Altay, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sait Atalay, CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Av. Sezgin Kaya, CHP Zonguldak İl Başkanı Murat Pulat, belediye başkanları, siyasi parti başkanları ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla yakılan festival ateşiyle başladı.

  Festival kapasamında hazırlanan birçok etkinliğin yanından Devrek Belediyesi festival kapsamında sahne alacak sanatçılar için sahne kurulumunu tamamladı sıra sahne alacak sanatçılarda.

  Festivalde toplam 3 sanatçı sahne alacak. Hergün ücretsiz bir şekilde Cumhuriyet Alanı'nda düzenlenecek olan konserlerde 1 Temmuz Cuma günü Ali Altay, 2 Temmuz Cumartesi günü Derya Uluğ ve 3 Temmuz Pazar günü Sinan Özen sahne alacak.

   Festivalın ilk sahne alacak olan sanatçısı olan Ali Altay bugün saat 22.30'da Cumhuriyet Alanı'nda kurulan sahnede Devrekli vatandaşlar için sarkılarını söyleyecek .

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KORONA EREĞLİ'DE CAN ALDI
KORONA EREĞLİ'DE CAN ALDI
KPSS TARİHİ AÇIKLANDI
KPSS TARİHİ AÇIKLANDI