Advert

TÜMER METİN KENT MÜZESİ'Nİ GEZDİ

Zonguldaklı eski futbolcu spor yorumcusu Tümer Metin Devrek Belediyesi'nin düzenlediği festivale katıldı.

TÜMER METİN KENT MÜZESİ'Nİ GEZDİ
Bu içerik 568 kez okundu.

Zonguldaklı eski futbolcu spor yorumcusu Tümer Metin Devrek Belediyesi'nin düzenlediği festivale katıldı.

 Zonguldaklı ünlü futbolcu ve spor yorumusu Tümer Metin Uluslararası Devrek Baston ve Kültür Festivali etkinlikleri kapsamında Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt'u ziyaret etti. Zonguldakspor, Samsunspor, Beşiktaş ve Fenerbahçe'de futbol oynayan eski Milli futbolcu Tümer Metin, festivalden dolayı Başkan Çetin Bozkurt'u kutladı. Başkan Bozkurt ise Tümer Metin'e ismi yazılı 67 numaralı Devrek Belediyespor forması ve Devrek bastonu hediye etti.

 Tümer Metin'e Türkiye Süper Ligde bir çok takımda forma giyen ve geçtiğimiz sezon Devrek Beblediyespor'un başarısı için ter döken yıldız futbolcu Kadir Bekmezci de yer aldı.

 Devrek Belediyesi'nden yapılan açıklama şöyle: "Ünlü futbolcu ve aynı zamanda futbol yorumculuğu yapan Zonguldaklı hemşerimiz Tümer Metin, Belediye Başkanımız Çetin Bozkurt'u ziyaret etti.

Başkanımız Çetin Bozkurt, ziyaretin anısına Tümer Metin'e dünyaca ünlü Devrek Bastonu ve Devrek Belediyespor forması hediye etti. Tümer Metin'e ziyarette ayrıca Devrek Belediyespor'un yıldız futbolcusu Kadir Bekmezci eşlik etti"

Başkan Çetin Bozkurt'la birlikte festival alanını gezen Tümer Metin festival kapsamında açılışı yapılan ve ziyaretçi akınına uğrayan Devrek Kent Müzesi'nide gezdi. Müzeyi çok beğendiğini dile getiren Metin; "Müzeye hayran kaldım, buranın hazırlanmasında kadın elinin değidiği belli oluyor. Ben her zaman söylüyorum kadın elinin değdiği her yer güzelleşir ve estetik değer kazanır diye. Bu müze de o güzellik ve estetikten nasibini almış, emeği geçen başta Başan Çetin Bokzurt olmak üzere herkese teşekkür ederim." dedi.

 Müzeyi gezdikten sonra anı defterini imzalayan Tümer Metin müzenin harızlanmasında emeği olan kadınlarla fotoğraf  çektirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KOMŞULARIN KAVGASINDA KAN AKTI
KOMŞULARIN KAVGASINDA KAN AKTI
52 GRAM UYUŞTURUCUYLA YAKALANDI
52 GRAM UYUŞTURUCUYLA YAKALANDI