Advert

DERYA ULUĞ DEVREK'İ SALLADI

Derya Uluğ Devrek'te sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

DERYA ULUĞ DEVREK'İ SALLADI
Bu içerik 857 kez okundu.

-Sercan KAPUSUZ-

 Derya Uluğ Devrek'te sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

  Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt “Okyanus”, “Canavar” ve “Nabız” gibi şarkılarıyla gündemde olan ünlü şarkıcı Derya Uluğ’u hayranlarıyla bir araya getirdi.

 Devrek’te düzenlenen “31. Uluslararası Devrek Baston ve Kültür Festivali” çeşitli etkinliklerle devam ediyor. Festivalin 3. Gününde festivalin sunuculuğunu Devrekli hemşehrimiz Mutlu Ulusoy üstlendi. Ulusoy'un sunumuyla devam eden festivalin 3. günü sahneye çıkan Derya Uluğ'un muhteşem konseri ile devam etti.

  Devrek pandeminin aradan sonra “Yine , Yeni, Yeniden” festival coşkusunu yaşadı. Derya Uluğ'un  performansının öncesinde yerel sanatçı Batum Çelikler sahne aldı. Zonguldak ve ilçelerinden gelen Uluğ, hayranları konserden saatler önce alana gelerek alanı doldurdu. Gece boyunca hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Derya Uluğ’un şarkılarına zaman zaman hayranları da eşlik etti.

 Cumhuriyet Alanı'nı dolduran vatandaşlara keyifli saatler yaşatan Derya Uluğ birbirinden güzel şarkılarını tek bir ağızdan söyledi. Devrek Cumhuriyet Alanı'nda kurulan sahnede binlerce kişinin hayranlıkla izlediği konserde seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile hayranlarının gönlüne taht kuran ünlü sanatçı, ”Devrek'te ve Devreklilerle birlikte olmaktan çok mutluyum. O kadar enerjileri yüksek ki biz ekip olarak Devrek'te ayrı çoştuk. Bu organizasyonu hayata geçiren Belediye Başkanı Çetin Bozkurt ve ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

  Belediye Başkanı Çetin Bozkurt yapmış olduğu konuşmasında “Bu gece Devrekli vatandaşlarımıza müzik ziyafeti verdiğiniz için bu gece Devrekli insanımıza sanat ziyafeti verdiğiniz için çok teşekkür ediyorm.

  Baston bizim kendimize ait bir objedir. Dünyaca ünlü 500 yıllık bir geçmişi var. Baston aslında sağlık simgesidir. Umarım evinizin en güzel köşesinde yer alır. Bu gece için ekibinize ve size tekrar Devrek adına teşekkür ederim” dedi.

   Derya Uluğ, birbirinden güzel parçalarla Cumhuriyet Meydanını dolduran vatandaşlar ve konserleri izlemeye gelemeyenler için yapılan canlı yayınla ekranları başındaki, izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

 Coşkulu kalabalık karşısında yaklaşık 1,5 saat muhteşem bir performans sergileyen Derya Uluğ'a Belediye Başkanı Çetin Bozkurt tarafından dünyaca ünlü Devrek Bastonu ve plaket takdim edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KOMŞULARIN KAVGASINDA KAN AKTI
KOMŞULARIN KAVGASINDA KAN AKTI
52 GRAM UYUŞTURUCUYLA YAKALANDI
52 GRAM UYUŞTURUCUYLA YAKALANDI