Advert
Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT: HALKIMIZIN BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN BOZKURT: HALKIMIZIN BAYRAMINI  EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM
Bu içerik 1429 kez okundu.
Advert

    Sercan Kapusuz

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Bozkurt, “Kurban Bayramı, barışın, birliğin, yoksula, kimsesize umut olmanın bayramıdır” dedi.

    Başkan Bozkurt mesajında şu görüşlere yer verdi:

    “Bayramlar, birliğimizi pekiştiren ve bizi biz yapan değerlerimizi bir kere daha anlamlı ve güzel bir vesileyle canlandıran özel günlerdir.

    Kurban Bayramı, barışın, birliğin, yoksula, kimsesize umut olmanın bayramıdır. Her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, dostluk ve hoşgörü duygularının güçlendiği, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı bu müstesna günleri, eş, dost ve akrabalarımız ile yaşamak, yardıma muhtaç ve yalnız yaşayan vatandaşlarımızın yanında olmak, inancımızın ve kültürümüzün bir gereğidir.

    Milletçe birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin verildiği bu bayram günlerinde, akrabalık, komşuluk ve dostluk bağlarını pekiştirmek, aile büyükleri ve tüm sevdiklerimizle kucaklaşmak bizleri daha da güçlü kılacaktır.

    Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramımızın, ülkemize, milletimize huzur getirmesini temenni ediyor, ülkesi ve vatanı için canlarını feda eden şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anarken, hizmet etmekten onur ve mutluluk duyduğum siz değerli hemşerilerimin ve tüm halkımızın Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
DEVREK’TE GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
ZAMAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
ZAMAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI