Advert
Advert
Advert

BAŞKAN OĞLUNU EVLENDİRDİ

İlçe Başkanı Korkut oğlunu evlendirdi

BAŞKAN OĞLUNU EVLENDİRDİ
Bu içerik 1791 kez okundu.
Advert

 -Sercan KAPUSUZ-

  İlçe Başkanı Korkut oğlunu evlendirdi

 Saadet Partisi Devrek İlçe Başkanı Halil Korkut oğlu Harun Korkut'u evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Devrek'te sevilen, sayılan esnaf ve Saadet Partisi İlçe Başkanı Halil Korkut oğlu Harun Korkut'u evlendirdi.

  Gülizar-Halil Korkut çiftinin oğlu Harun Korkut, Aynur- Hayrettin Gedik çftinin kızları Tuğba Gedik ile Devrek Palmiye Düğün Salonu'da düzenlenen düğünle bir ömür mutluluğa “evet” dedi. Bu özel günde genç çifte ailesi ve sevdikleri de şahitlik etti. Düzenlenen muhteşem bir düğün ile evlenen Tuğba ve Harun çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Yapılan düğüne çok sayıda davetli katıldı. Gelen misafirleri tek tek kapıda karşılayan Saadet Partisi Devrek İlçe Başkanı Halil Korkut'konuklarıyla tek tek ilgilenmeyi de ihmal etmedi. Düğünde davetlilere yemek ikramı yapıldı.

  AKP 24-25 Dönem Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar,  Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Burak Erol, ilçe başkanları ve parti yönetim kurulu üyeleri gençleri en mutlu bu gününde yalnız bırakmadı. Ulupınar ve Erol genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dilerken, gençlerin ailelerini de tebrik etti. Takı merasiminin ardından düğün sona erdi.

  Bölge Haber ailesi olarak; Tuğba ve Harun'u kutluyor, mutluluklarının daim olmasını diliyoruz.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
2023 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI
2023 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI
ÇEKİMLERİ ZONGULDAK'TA YAPILDI
ÇEKİMLERİ ZONGULDAK'TA YAPILDI