Advert
Advert
Advert

KIBRIS BARIŞ HAREKATI’NIN 48.YILDÖNÜMÜ

Bozkurt: Kıbrıs’taki Rum mezalimine son veren ve Ada’ya barış, huzur ve güven getiren Kıbrıs Barış Harekatı’nın 48.yıldönümü kutlu olsun, şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

KIBRIS BARIŞ HAREKATI’NIN 48.YILDÖNÜMÜ
Bu içerik 375 kez okundu.
Advert

    Yeter Kömecçi

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Kıbrıs Barış Harekatının 48. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

    Başkan Bozkurt mesajında, “Kıbrıs’taki Rum mezalimine son veren ve Ada’ya barış, huzur ve güven getiren Kıbrıs Barış Harekatı’nın 48.yıldönümü kutlu olsun, şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

    Başkan Çetin Bozkurt mesajında şu görüşlere yer verdi:

    “Kıbrıs Türk halkını Rumlar tarafından çektikleri zulümden kurtarmak amacıyla, 20 Temmuz 1974'te Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Kıbrıs'ta başlattığı Kıbrıs Türk Barış Harekatı'nın 48. Yılını yaşıyoruz.

    Kıbrıslı soydaşlarımızın çektiği zulümden kurtarılmasını sağlayan ve Kıbrıs Türk halkını özgürlüğe kavuşturan bu büyük zaferin 48.yıldönümü kutlu olsun. Kıbrıs’taki Rum mezalimine son veren ve Ada’ya barış, huzur ve güven getiren Kıbrıs Barış Harekatının 48.yıldönümü.

   Bu vesilesiyle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramını kutluyor, Eski Genel Başkanım, Büyük devlet adamı, Başbakanımız Sayın Bülent Ecevit ve Başbakan Yardımcısı Necmettin Erbakan ile harekatta yer alan şehit ve gazilerimizi saygı, sevgi ve minnetle anıyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP’Lİ KADINLAR EMEKLİ ÖĞRETMENLERİ ZİYARET ETTİ
CHP’Lİ KADINLAR EMEKLİ ÖĞRETMENLERİ ZİYARET ETTİ
OKULUMDA KAN’PANYA VAR
OKULUMDA KAN’PANYA VAR