Advert

HORA GEÇTİ

Devrek'in başarılı sosyal medya hesaplarından birisi olan "Devrekliler" sayfası stand açtı.

HORA GEÇTİ
Bu içerik 1399 kez okundu.

  -Sercan KAPUSUZ-

    Devrek'in başarılı sosyal medya hesaplarından birisi olan "Devrekliler" sayfası stand açtı.

    Devrek Belediyesi tarafından her yıl karşıyaka mahallesinde kurulan standlarda "Devrekliler" sayfasıda "Hora Geçti" diyerek yerini aldı.  

  Uzun yıllardır Devrek'in tanıtımını yapıp, Devrek dışında olan Devreklilerin memleketlerine olan özlemlerini gidermek için faaliyetlerini sürdüren Devrekliler sayfası yöneticisi Muhammet Bayram ve tanınan spikeri Aydın Cozur dillere pelesenk olan "Hora Geçti" sözünün yazılı olduğu hediyelik kupa ve anahtarlıkların bulunduğu stand açtı.

   Üzerinde Devrek'e özgü ve dillere pelesenk olan "Hora Geçti" sözü gibi birçok sözün yazılı olduğu kupaların yanında anahtarlıklar ve magnetlerin satıldığı stantlara vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

  Devrekliler sayfasının standı 2 hafta boyunca Karşıyaka Asma Köprü karşısında, satışlarına devam edecek. Devrekliler sayfası yöneticisi Muhammet konu hakkında açıklama yaparak  şunları söyledi:

 "Devrek Belediyesi'nin her yıl kurduğu standlarda bizde Devrekliler sayfası olarak yerimiz aldık. Biz burada sattığımız ürünlerden herhangi bir gelir elde etmeyi amaçlamıyoruz. Biz sadece Devrek'e il dışından gelen vatandaşlarımıza Devrek'i tanıtmak ve onların Devrek özlemini gidermek için yapıyoruz.

  Aklımızda bu şekilde stand açıp Devrek'i tanıtan ürünlerin satışı yoktu.  Bizden bu konuda takipçileirmizden çok talep geliyordu. Özellikle spikerimiz Aydın Cozur'un  dillere pelesenk olan "Hora Geçti" sözünün yazılı olğu ürünler için baya talep vardı. Bizde neden olmasın vatandaş istiyorsa yapalım dedik ve yaptık. Standımız 2 hafta boyunca Karşıyaka Asma Köprü karşısında, satışlarına devam edecektir.

  Bize stand yeri konusunda yardımcı olan Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt ve destek olan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz."dedi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KORONA EREĞLİ'DE CAN ALDI
KORONA EREĞLİ'DE CAN ALDI
KPSS TARİHİ AÇIKLANDI
KPSS TARİHİ AÇIKLANDI