Advert
Advert
Advert

HALK SAĞLIĞINI TEHDİT EDİYOR

Kozlu'da Taşbaca Mahallesi Doğa Caddesi üzerinde bulunan 17 Pavyonları mevkine Kozlu Belediyesi’nin izniyle dökülen hafriyat hem çevredeki doğal yaşamı, hem de dökülen hafriyatın lağım akan dereden getirilmesi nedeniyle halk sağlığını tehdit ediyor.

HALK SAĞLIĞINI TEHDİT EDİYOR
Bu içerik 529 kez okundu.
Advert

Kozlu'da Taşbaca Mahallesi Doğa Caddesi üzerinde bulunan 17 Pavyonları mevkine Kozlu Belediyesi’nin izniyle dökülen hafriyat hem çevredeki doğal yaşamı, hem de dökülen hafriyatın lağım akan dereden getirilmesi nedeniyle halk sağlığını tehdit ediyor. Bu sabah yeniden bölgeye çamurlu su ve hafriyat dökülmeye devam edildi.

  Kozlu'da yapılan dere ıslahı projesinde çıkan hafriyatın Taşbaca Mahallesi’nde Milli Emlak’a ait olduğu öğrenilen bir araziye dökülmesi tepkilere neden oldu. Dereden çıkarılan hafriyatın buraya dökülmesi üzerine sivrisineklerin çoğaldığına ve buradaki ağaçların yok edildiğine vurgu yapan vatandaşlar; “Dereden çıkartılan hafriyatı gelip buraya döküyorlar. Eskiden hiç sinek olmazdı, şimdi sinekten evimizin camını açamıyor, sineklerden gece uyuyamıyoruz. Milletin dereye giden dışkısını biz burada çekmek zorunda mıyız? Kozlu Belediye yetkileri ayıptır, günahtır. Bu dere pisliğini bu doğanın içine döktürmeye utanmıyor musunuz?” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT İTFAİYE TEŞKİLATI  308 YILLIK TARİHİYLE GURURUMUZDUR
BAŞKAN BOZKURT İTFAİYE TEŞKİLATI 308 YILLIK TARİHİYLE GURURUMUZDUR
PROJELERİNİ AÇIKLADI
PROJELERİNİ AÇIKLADI