Advert
Advert
Advert

HIRSIZLAR YAKALANDI

Ereğli Elmatepe Mahallesi'nde bulunan ikamette meydana gelen “Evden Hırsızlık-Konut Dokunulmazlığının İhlali” olayını gerçekleştiren şüpheli şahısların tespiti için 13 farklı noktaya ait kamera görüntülerini incelendi

HIRSIZLAR YAKALANDI
Bu içerik 427 kez okundu.
Advert

Ereğli Elmatepe Mahallesi'nde bulunan ikamette meydana gelen “Evden Hırsızlık-Konut Dokunulmazlığının İhlali” olayını gerçekleştiren şüpheli şahısların tespiti için 13 farklı noktaya ait kamera görüntülerini incelendi.

İncelemeler neticesinde olaya 4 şüpheli şahsın karıştığı tespit edildi. Şüpheli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı. Şahısların kullandığı araçta ve üzerlerinde yapılan arama sonucunda 2560 TL, 2 Adet Maymuncuk, 1 Adet Çeyrek Altın, 5 Adet Alyans Yüzük, 1 Adet Tam Altın Takılı Gerdanlık, 3 Adet Altın Kolye, 5 Adet altın yüzük, 1 Adet Altın Kelepçe, 2 Adet Gram Altın, 3 Adet Küpe ve 1 Adet Bileklik bulundu.

Yapılan araştırmalar sonucu şüpheli şahısların Zonguldak İl merkezinde 2 ayrı ikametten hırsızlık olayına da karıştıkları tespit edildi.

T.B., T.B., N.B., A.B. isimli şüpheli şahıslar bugün mevcutlu olarak adli makamlara çıkartıldı. T.B, T.B. ve A.B. isimli şahıslar adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı, N.B isimli şüpheli şahıs ise tutuklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT İTFAİYE TEŞKİLATI  308 YILLIK TARİHİYLE GURURUMUZDUR
BAŞKAN BOZKURT İTFAİYE TEŞKİLATI 308 YILLIK TARİHİYLE GURURUMUZDUR
PROJELERİNİ AÇIKLADI
PROJELERİNİ AÇIKLADI