Advert
Advert
Advert

KARAKAYA BARTIN VALİ YARDIMCISI OLDU

Tunceli Vali Yardımcısı görevini yürüten hemşerimiz Uğur Karakaya Bartın'a atandı

KARAKAYA BARTIN VALİ YARDIMCISI OLDU
Bu içerik 1284 kez okundu.
Advert

 -Sercan KAPUSUZ-

 Tunceli Vali Yardımcısı görevini yürüten hemşerimiz Uğur Karakaya Bartın'a atandı

     İçişleri Bakanlığı'nda düzenlenen Mülki İdare Amirleri Atama Listesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Kararın belli olmasıyla birlikte İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere birçok önemli ilçenin mülki amiri değişti değişti.

    Tunceli Vali Yardımcısı görevinde bulunan Devrekli hemşehrimiz Uğur Karakaya, 2022 Kaymakamlar Kararnamesi gereği “Bartın Vali Yardımcısı” olarak atandı .

  Hemşerimiz Karakaya’ya Bölge Haber ailesi olarak yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.

   UĞUR KARAKAYA KİMDİR?

  1990 yılında Zonguldak’ta doğan Uğur Karakaya, İlk ve orta öğrenimini de Devrek’te tamamladı. Lisans eğitimine, 2009 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünde başladı. 2014 yılında lisans eğitimini tamamladı. 2017 yılında Kaymakam Adayı olarak kaymakamlık mesleğine intisap etti. İl stajını Zonguldak Valiliğinde tamamladı. Ardından sırasıyla Kocaeli’nin Başiskele ve Balıkesir’in Ayvalık ilçelerinde kaymakam refikliği stajını tamamladı. Vekalet stajını tamamlamak üzere Konya’nın Çeltik ilçesinde kaymakam vekili olarak görevlendirildi.

   Çeşitli incelemeler yapmak ve dil eğitimi almak amacıyla İngiltere’nin Liverpool şehrinde bulunan University of Liverpool’da çalışmalarda bulundu. Yurtdışı stajını Londra Büyükelçiliği ve Başkonsolosluğunda tamamladı. Son olarak Konya’nın Taşkent ilçesine atanan Karakaya, buradan da Tunceli Vali Yardımcılığı görevine atandı. 2022 Kaymakamlar Kararnamesi gereği “Bartın Vali Yardımcısı” olarak atandı .

ı .

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK ÖRNEK BİR KENT
DEVREK ÖRNEK BİR KENT
“BİR İLÇEYE GİTTİM HAYATIM DEĞİŞTİ”
“BİR İLÇEYE GİTTİM HAYATIM DEĞİŞTİ”