Advert
Advert
Advert

30 BİN TL KAZANDI

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Acil Servisi’nde geçtiğimiz 10 Aralık 2021 tarihinde etik alkol patlamasında ağır yaralanan hemşire Gizem Elif Türk, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katıldı. Yarışmada başından geçen üzücü olayı tüm ayrıntı

30 BİN TL KAZANDI
Bu içerik 1054 kez okundu.
Advert

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Acil Servisi’nde geçtiğimiz 10 Aralık 2021 tarihinde etik alkol patlamasında ağır yaralanan hemşire Gizem Elif Türk, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katıldı. Yarışmada başından geçen üzücü olayı tüm ayrıntıları ile paylaşan Gizem hemşire estetik ameliyat masraflarını karşılayabilmek için kendisine 100 bin TL hedef koyduğunu söyledi.

Yarışmaya iyi başlayan ve joker haklarını da güzel kullanan Gizem hemşire 100 bin TL’lik soruya kadar geldi. Hiç bilmediği konu hakkında çift joker hakkını kullanan fakat doğru cevabı açtıramayan Gizem hemşire ikinci baraj sorusunu geçtiği için yarışmadan 30 bin TL ile ayrıldı.

Yarışmadan yaşadığı üzücü olayı anlatırken duygularına ve göz yaşlarına hakim olamayan Gizem hemşire, ekranlarda kendisini izleyen milyonlarca insana da duygu dolu anlar yaşattı. İşini çok sevdiğini ve yaşadığı talihsiz olay sonrasında yanında olan ailesine ve herkese teşekkür eden Gizem hemşire, program sunucusu Kenan İmirzalıoğlu’nunda takdirini kazandı.

Olay Neydi?

Zonguldak'ta hastaya müdahale etmek için hazırlık yapan hemşire ve mesai arkadaşı alevler içinde kaldı. Dehşet anları saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Edinilen bilgiye göre olay, öğle saatlerinde Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Hastanesi Acil Servis'te yaşandı. İddialara göre, hastasına pansuman yapmak üzere bankta hazırlık yapan hemşire, şişeden alkol aktarımı yaptığı sırada bir anda alevler içinde kaldı. Dehşet anları ise saniye saniye kameralara yansıdı. Çığlık atarak yardım isteyen hemşire Gizem Elif Türk ve yanındaki arkadaşına ilk müdahaleyi hastane personeli yaptı. Üzeri örtü ile örtülerek söndürülen hemşire önce yoğun bakıma ardından da Derince Eğitim Araştırma Hastanesi yanık ünitesine sevk edildi.

Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili soruşturma başlatırken hastane yönetimi de idari soruşturma başlattı. Olayın hemşire Gizem Elif Türk'ün mesai arkadaşı hemşire Ö.E. ile şakalaştığı sırada alkol şişesinin alev alması sonucu meydana geldiği iddia edildi. Meydana gelen yangında hemşire Gizem Elif Türk ve temizlik personeli Yılmaz Yapıcı yaralanmıştı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK ÖRNEK BİR KENT
DEVREK ÖRNEK BİR KENT
“BİR İLÇEYE GİTTİM HAYATIM DEĞİŞTİ”
“BİR İLÇEYE GİTTİM HAYATIM DEĞİŞTİ”