Advert
Advert
Advert

ÇAYCUMA'YA VEDA ETTİ

Çaycuma ilçesi Tarım ve Orman Müdürlüğünde uzun yıllardır görev yapan son 8 yıldır ise Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü görevini sürdüren Coşkun Ulutaş'ın AnkaraTarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü tayin olması nedeni ile veda yemeği dü

ÇAYCUMA'YA VEDA ETTİ
Bu içerik 280 kez okundu.
Advert

  Çaycuma ilçesi Tarım ve Orman Müdürlüğünde uzun yıllardır görev yapan son 8 yıldır ise Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü görevini sürdüren Coşkun Ulutaş'ın AnkaraTarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü tayin olması nedeni ile veda yemeği düzenlendi.

   Padişah Sofrasında düzenlenen yemeğe, Kaymakam Muharrem Coşgun, Zonguldak Tarım ve Orman Müdürü Cemalettin Çataklı, daire müdürleri, çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcileri, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü personeli katıldı.

Yaklaşık 30 yıldır Çaycuma'da görev yaptığını ve güzel dostluklar edindiğini belirten Coşkun Ulutaş'a kurum temsilcileri çok sayıda hediye takdim etti.

Kaymakam Muharrem Coşgun ise tarım ve hayvancılık alanında ilçeye katkıları için Ulutaş'a teşekkür plaketi vererek yeni görev yerinde başarılar diledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK KENT MÜZESİ PROJESİNE ÖDÜL
DEVREK KENT MÜZESİ PROJESİNE ÖDÜL
İŞADAMI BAŞOĞLU, TSO MECLİS ASİL ÜYE ADAYLARINI AÇIKLADI
İŞADAMI BAŞOĞLU, TSO MECLİS ASİL ÜYE ADAYLARINI AÇIKLADI