Advert
Advert
Advert

PROTOKOLÜ DEVREK'TE BULUŞTURAN DÜĞÜN

Devrekli iş adamı Mustafa Yumurtacı'nın, Zonguldak İl Özel İdaresi'nde mühendis olarak görev yapan oğlu Enes Yumurtacı ile Devrek'in tanınmış ailelerinden Müzeyyen Kurukavak ve Mustafa Kışlalı'nın Muhasebeci olan kızları Ayşenur Kışlalı bir ömür mutluluğa

PROTOKOLÜ DEVREK'TE BULUŞTURAN DÜĞÜN
Bu içerik 1798 kez okundu.
Advert

  -Sercan KAPUSUZ -

    Devrekli iş adamı Mustafa Yumurtacı'nın, Zonguldak İl Özel İdaresi'nde mühendis olarak görev yapan oğlu Enes Yumurtacı ile Devrek'in tanınmış ailelerinden Müzeyyen Kurukavak ve Mustafa Kışlalı'nın Muhasebeci olan kızları Ayşenur Kışlalı bir ömür mutluluğa "Evet" dedi

   Hanyanı Restoran'da düzenlenen muhteşem bir düğün ile dünya evine giren çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Yapılan düğüne çok sayıda bürokrat ve siyasi katıldı. Gelen misafirleri tek tek kapıda karşılayan gelinin anne ve babası Müzeyyen Kurukavak ve Mustafa Kışlalı ile damadın baba ve annesi iş adamı Mustafa Yumurtacı ve eşi Nursel Yumurtacı misafirleriyle yakından ilgilendi. Düğün töreninde çeşitli orkestra ve sanatçılar da sahne alarak davetlilere eserlerini seslendirip davetlilerin hoş vakit geçirmelerini sağladı.

   Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt'ta gençleri en mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Başkan Bozkurt kıydığı nikahla, ömür boyu sürecek beraberliğe ve mutluluğa imza atan gençleri tebrik ederek mutluluklarına ortak oludu. Başkan Bozkurt Ayşenur  ve Enes çiftinin nikahını bizzat kendisi kıydı. Başkan Bozkurt'un kıydığı nikahın şahitliklerini ise AKP Zonguldak milletvekilleri Polat Türkmen ve Hamdi Uçar ile Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yaşar Karaman yaptı. Nikah sonrası çiftin evlilik cüzdanını gelin Ayşenur'a  teslim edildi.

  Genç çiftin nikahını kıyan Başkan Bozkurt “Ayşenur ve Enes çiftimize bir ömür boyu sağlık, mutluluk diler, vatana, millete, hayırlı evlat sahibi olmalarını diliyorum ” dedi.

   Düzenlenen düğün törenine AKP Zonguldak Milletvekilleri Hamdi Uçar, Polat Türkmen,  AKP 24-26 Dönem Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Devrek Kaymakamı Ümit Altay, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Zonguldak diğer İlçe ve Belde Belediye Başkanları, sendika ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve başkanları, Zonguldak bürokrasisi ve iş adamlarının yanı sıra birçok davetli katıldı.

  Bölge Haber Gazetesi olarak Ayşenur & Enes çiftine, bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK KENT MÜZESİ PROJESİNE ÖDÜL
DEVREK KENT MÜZESİ PROJESİNE ÖDÜL
İŞADAMI BAŞOĞLU, TSO MECLİS ASİL ÜYE ADAYLARINI AÇIKLADI
İŞADAMI BAŞOĞLU, TSO MECLİS ASİL ÜYE ADAYLARINI AÇIKLADI