Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM ASLAN GÖREVE BAŞLADI

Kaymakam Aslan, Gökçebey Kaymakamlığı'nda görevine başladı.

KAYMAKAM ASLAN GÖREVE BAŞLADI
Bu içerik 490 kez okundu.
Advert

Kaymakam Aslan, Gökçebey Kaymakamlığı'nda görevine başladı.

Ordu ilinin Akkuş ilçesinde kaymakamlık görevi yapan Emrah Aslan’ın, İçişleri Bakanlığı tarafından yeni görev yeri Zonguldak’ın Gökçebey ilçesi olarak belirlenmişti.

Emrah Aslan, bugün itibariyle Gökçebey Kaymakamlığı’nda görevine başladı. Gökçebey Kaymakamı  

  Emrah Aslan kimdir?

1994 yılında doğan Kaymakamımız Emrah ASLAN  Malatya Kale’lidir. İlköğrenim ve ortaöğrenimini İstanbul Esenler’de tamamlamıştır.2011 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde Üniversite hayatına başlayan Kaymakamımız Emrah ASLAN, 2013 yılında YÖK Farabi Değişim Programı Bursunu kazanarak Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme bölümünde eğitimine devam etmiştir. Aynı yıl Gençlik ve Spor Bakanlığının yapmış olduğu “Gençlerden Ecdada Mektup” yarışmasında Türkiye birincisi olmuştur. Sayın Kaymakamımız evli olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Kaymakam Aslan'ın Kariyeri

2015 yılında mezun olduktan sonra Gürbaşlar Holding bünyesinde Yönetici Adayı ( MT Programı) olarak çalıştı. Aynı yılın aralık ayında ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanlığı Mali İşler Koordinatörlüğünde belediye iştirak şirketlerinden sorumlu Mali İşler Uzmanı ve Koordinatör Yardımcısı görevlerinde bulunmuş olup, iştirak şirketlerinin finans, yatırım, bütçe ve raporlama süreçleri kapsamında birçok proje ve çalışmada görev almıştır.

2017 yılında Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Yerel Yönetimler Bölümünde “Göç ve Hemşehri Kimliği” konulu bitirme projesiyle yüksek lisans eğitimini tamamlamış ve aynı yıl Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümünden de mezun olmuştur.

2020 yılında yapılan İçişleri Bakanlığı 109.Dönem Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak 2021 yılında Bolu Valiliği Kaymakam Adayı olarak mesleğe intisap etmiş olup, Bolu ilinde İl Merkez Stajını, Malatya Yeşilyurt, Kırklareli Lüleburgaz ilçelerinde Mülkiye Müfettişi Refakatindeki Teftiş Stajını, Gümüşhane Kelkit ve Bursa İnegöl ilçelerinde ise Kaymakam Refikliği stajlarını tamamlamıştır.

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK KENT MÜZESİ PROJESİNE ÖDÜL
DEVREK KENT MÜZESİ PROJESİNE ÖDÜL
İŞADAMI BAŞOĞLU, TSO MECLİS ASİL ÜYE ADAYLARINI AÇIKLADI
İŞADAMI BAŞOĞLU, TSO MECLİS ASİL ÜYE ADAYLARINI AÇIKLADI