Advert
Advert
Advert

ÇOK İYİ BİLİNMELİDİR Kİ DÜNYA DURDUKÇA BU MİLLET VAR OLACAK

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, “ Tarihi üstün başarılarla dolu Türk Milletinin gurur ve onur abidesi olan 30 Ağustos Zaferi, milli değerlerini ve birliğini muhafaza eden bir milletin en zor şartlarda bile esaret altına alınamayacağının tarihsel

ÇOK İYİ BİLİNMELİDİR Kİ DÜNYA DURDUKÇA BU MİLLET VAR OLACAK
Bu içerik 457 kez okundu.
Advert

  Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, “ Tarihi üstün başarılarla dolu Türk Milletinin gurur ve onur abidesi olan 30 Ağustos Zaferi, milli değerlerini ve birliğini muhafaza eden bir milletin en zor şartlarda bile esaret altına alınamayacağının tarihsel ispatıdır.” dedi.

   Başkan Çetin Bozkurt, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt mesajında şu görüşlere yer verdi: 

 "Tarihi üstün başarılarla dolu Türk Milletinin gurur ve onur abidesi olan 30 Ağustos Zaferi, milli değerlerini ve birliğini muhafaza eden bir milletin en zor şartlarda bile esaret altına alınamayacağının tarihsel ispatıdır.

Çok iyi bilinmelidir ki dünya durdukça bu millet var olacak, varlığından, birliğinden ve yüksek insani değerlerlerle insanlığa hizmetten asla taviz vermeyecektir.

Bu vesileyle; Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensupları ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bizlere armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet ve şükranla anıyorum."

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT, YARIN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK
BAŞKAN BOZKURT, YARIN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK
İHALESİ YAPILDI KÖPRÜ YAPILACAK
İHALESİ YAPILDI KÖPRÜ YAPILACAK