Advert
Advert
Advert

GENÇLERE CNC EĞİTİMİ VEİLECEK

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından 2022-2023 yılları teması olarak uygulanan Genç İstihdam çalışmaları kapsamında 18-34 yaş arası işsiz gençlerin eğitim alıp beceri kazanarak iş hayatına katılmaları hedeflenmekte.

GENÇLERE CNC EĞİTİMİ VEİLECEK
Bu içerik 488 kez okundu.
Advert

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından 2022-2023 yılları teması olarak uygulanan Genç İstihdam çalışmaları kapsamında 18-34 yaş arası işsiz gençlerin eğitim alıp beceri kazanarak iş hayatına katılmaları hedeflenmekte. Bu kapsamda; BAKKA, Zonguldak Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Zonguldak İŞKUR Müdürlüğü ve Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi işbirliğiyle eğitim düzenlenecek.

Solidworks, Solidcam, CNC Programlama, CNC Dik İşleme Merkezi Operatörlüğü ve Programcılığı başlıklarında, 3 Ekim- 16 Aralık 2022 tarihleri arası toplam 200 saat eğitim verilecek. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinde düzenlenecek eğitimler uygulamalı olarak gerçekleştirilecek. Eğitimi alan gençlerin BAKKA, Zonguldak İŞKUR Müdürlüğü ve Zonguldak Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü yönlendirmesiyle il merkezi ve ilçelerde belirlenen sanayi kuruluşlarında istihdamı hedeflenmekte.

Eğitime son başvuru tarihi 27 Eylül 2022, mülakat 29 Eylül 2022, eğitim tarihi ise 3 Ekim-16 Aralık 2022’de  Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT İTFAİYE TEŞKİLATI  308 YILLIK TARİHİYLE GURURUMUZDUR
BAŞKAN BOZKURT İTFAİYE TEŞKİLATI 308 YILLIK TARİHİYLE GURURUMUZDUR
PROJELERİNİ AÇIKLADI
PROJELERİNİ AÇIKLADI