Advert
Advert
Advert

DEVREK TSO BAŞKAN ADAYI BAŞOĞLU: HAMASET DEĞİL DEVREK KAZANSIN!

Başoğlu: Mevcut Başkan Sayın Haldun Hacıkulaoğlu’nun basın mensuplarına yaptığı basın açıklamasını hayret ve şaşkınlıkla dinledik.

DEVREK TSO BAŞKAN ADAYI BAŞOĞLU: HAMASET DEĞİL DEVREK KAZANSIN!
Bu içerik 1196 kez okundu.
Advert

    Bilindiği üzere 01.10.2022 tarihinde (Yarın) ilçemizde yapılacak olan Devrek Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) seçimleri öncesinde mevcut Başkan Sayın Haldun Hacıkulaoğlu’nun basın mensuplarına yaptığı basın açıklamasını hayret ve şaşkınlıkla dinledik.

    Şöyle ki;

    Yaklaşık 1,5 saat süren söz konusu toplantıda Devrek’te ticaretin ve ticaret erbaplarının önünün açılması, Devrek’te ticaretin canlandırılmasına yönelik geçmişte ne yaptıklarını ya da önümüzdeki dönem neyi yapacakları konusunda tek bir şey söylememesi düşündürücü olduğu kadar DEVREK TSO’nun da nasıl yönetildiğinin bir göstergesidir.

     Sözkonusu Başkan Hacıkulaoğlu’nun konuşmasında sık sık yinelediği, “O şunu dedi, bu bunu dedi, o zaten şöyleydi, bu böyle adamdı veya şu tehdit ediyor” söylemlerinin de ne Devrek halkına ne de ticaret sahiplerine faydası olan bir davranış biçimidir. Bu hususu da Devrek kamuoyunun ve Ticaret Odası’na üyelerin takdirine bırakıyoruz.

    Bu vesileyle, geçmişte odamıza emek veren, vefat eden üyelerimizi saygı ve rahmetle anıyor, şu an ticari faliyetini sürdürerek Devrek TSO’ya katkı sunan herkese şükranlarımı sunuyorum.

    Yeni dönemde Devrek’imiz için sorumluluk duygusuyla yarışa giren tüm gruplardaki üyelerimize başarılar dilerim.

 

Abdullah BAŞOĞLU

Devrek TSO Başkan Adayı

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
FESTİVAL TARİHLERİ BELLİ OLDU
FESTİVAL TARİHLERİ BELLİ OLDU
BAŞKAN BOZKURT’A, GENÇLİK KOLLARI BAŞKANINDAN TEŞEKKÜR
BAŞKAN BOZKURT’A, GENÇLİK KOLLARI BAŞKANINDAN TEŞEKKÜR