Advert
Advert
Advert

DEVREK'TE DETOKS ÜRÜNLERİ MAĞAZASI AÇILDI

Türük Anda Tarımsal Ürünler Mağazası Devrek'te kapılarını açtı.

DEVREK'TE DETOKS ÜRÜNLERİ MAĞAZASI AÇILDI
Bu içerik 697 kez okundu.
Advert

  -SercanKAPUSUZ-

 Türük Anda Tarımsal Ürünler Mağazası Devrek'te kapılarını açtı.

  Sağlıklı yaşam ve beslenme ile Detoks Ürünleri pazarlamak üzere Devrek'te kurulan Türük Anda Tarımsal Ürünler Mağazası Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt'un katılımı ile açıldı.

Kuruculuğunu Yasemin Kaya ve Metin Durbal'ın yaptığı Türük Anda Tarımsal Ürünler Mağazası düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılışa, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt ile çok sayıda vatandaş katıldı.

   Açılışta konuşan Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt; "Üretime katmadeğere katkı sağlayanların yaptığı her işe saygı duyor ayakta alkışlıyorum. Gerçekten cesaret isteyen iş. Ticaethane açmak ayrı bir cesaret isteyen bir iş. Bu dönemde böyle bir işe kalkışmak ikisindende fazla cesaret sahibi olmayı gerektirir. Ben sizi tebrik ediyorum, ticarthanenizin  Devrek'e ve size hayılrı uğurlu olmasını diliyroum"dedi.

   Türük Anda Tarımsal Ürünler Mağazası kuruculuğunu yapan Yasemin Kaya ve Metin Durbal açılışta yaptığı açıklamda;

  "Nihayet Buğday Çim suyu ve diğer Tarım ürünleri için Şirketimizi kurduk. Şirketimizin amacı Atatürk'ün bize yol gösterdiği gibi hayati önem taşıyan Meyve ve Sebze ürünlerini üretmek için bir organik Tarım çiftliği kurmak. Doğru ve bilinçli Tarım ile sağlıklı ürünler elde etmek ve bu yolda Buğday ve benzeri ürünleri üretirken diğer herkes ile birlikte tıpkı Atatürk'ün kurduğu Köy Enstitüleri örneğinde olduğu gibi öğrenmek öğretmek ve bilgi ile çoğalmak olacaktır.

   Türkiye 'deki sağlık üzerine farklı alanlarda Ruhsal ve bir çok farklı Öz'ler ile ilgili çalışmalar ve araştırmalar yapıyoruz.  Değerli Taslar ile Orgonit veya Kolyeler, Bileklikler, Tespihler ve benzeri ürünlerimiz vardır.

   Mineral veya Bitki özleri ve başka Öz'ler gibi değerli Taşların enerjilerinden ve özlerinden faydalanmak isteyenler olduğu gibi, Alternatif Tıp alanında kanıtlanmış yararları olan Gümüş Suyu ve Altın Suyu veya çeşitli nano Öz’ler olan Ganslar da olmak üzere Uçuçu Yağlar ile tedavilere yardımcı olabilen Ürünleri tanıtmak ve faydalandırmak istiyoruz.

   Bunun yanı sıra Orgon enerjisi ve Orgonit üretimleri de üretiyoruz. Ayrıca bilindiği gibi Türkiye'nin de Dünya'nın da Buğday açığı var. Bu konuda mutlaka Türkiye'deki arazi sahipleri ile birlikte Şirket olarak Buğday ekimini desteklemek ve arttırmak istiyoruz.

Ekolojik Tarım ve Permakültüre da ağırlık vererek çalışmalarımızı Devrek'te başlatmış bulunuyoruz. Ancak bu Proje tüm Türkiye'yi kapsayacak şekilde diğer benzeri kuruluşlar ile işbirliği yapacaktır ve böylece büyüme yolunda Halka ve tüm Türkiye'ye  faydaları olacaktır.

Bu kapsamda solucan Gübresi ile yetişen Ürünlerimizi Devrek 'de bulunan 2 dönümlük arazimizde bir nevi Ekolojik Park ve Dinlenme tesisi inşa ederek ziyaretçilere açmak ve bir Dinlence yeri oluşturma projelendirmeye başladık..

Bu hayırlı Projemize bir katkıda bulunmak isterseniz ve daha fazla bilgi edinmek isterseniz ekte Türük Ltd.Şti. için hazırladığımız Sunum dosyamızı incelemenizi rica ederiz.

Bu kapsamda biz de Buğday Çimi ve diğer benzeri Bitki Ürünleri üretebilmek üzere Sizlerin Ürünlerinden bazılarından yararlanabiliriz ve bizim Projemize nasıl katkıda bulunabileceğinizi öğrenmek isteriz.

Kadın girişimci olarak KOSGEB gibi Kurumlar ile birlikte çalışarak projelerimizi hayata geçirmeyi planlıyoruz ve projelendiriyoruz.

Bizim Kuruluşumuzun Misyonu Milletin içinden çıkan üretim sevdası ile üretilen ürünleri tekrar Millet yararına sunmaktır.

Bu Şirket özellikle ev hanımları ile Çocuk Esirgeme kurumundan mezun olan yası 18 olduktan sonra bizimle birlikte Perma kültür ve Detoks Meyve Sebzeleri yetiştirmek isteyenlere açık bir Meslek Okulu ve Yuva olabilecektir sürdürebilinir Tarım ve yeni Modern Tarım sistemleri ile yeni bir yasam edinebilecekleri yeni bir anlayış ile Büyük Kentlerden Kırsal alanı tekrar hayata canlılık ve yarar sağlayabilecek bir yeni yasam biçimi olacaktır.

Bizim ürettiklerimiz Kırsal alanda üretilen ürünlerin bir Kooperatifte toplanarak anında üreticiye ürünün karşılığını alabileceği ve Kooperatiften alınan ürünlerin bir Vakıf sayesinde üretilmiş ürünlerin pazarlanmasına ve dağıtımına destek olacak Türk Milleti, Sağlıklı Gıda’yı bulacaktır.

Üretim yerimizi ziyaret edenler taze ve sağlıklı ürünleri bizzat yerinde kendileri de görebilecektir ve Üretim yerimizde bulunan Doğa’nın yanı basında Doğa’nın sundukları tüm güzellikleri ile birlikte tam tadına varabileceklerdir.

Çiftliğimizde ayrıca tadımlık ürünlerimizi deneyebileceklerdir.

Bu sırada daha Genç ziyaretçilerimiz serbest gezen Tavukları, Ördekleri, Kazları ve Koyun, Kuzu, Keçi, gibi hayvan dostlarımız ile zaman geçirebilecek ve At ‘a binerek heyecanlı mutlu zamanlar geçirebileceklerdir ayrıca bazı başka Çiftlik özelliklerinden faydalanabileceklerdir.

Tatil programlarını bizimle geçirmek isteyen herkese her daim Kapımız herkese daima açık olacaktır.

Bu  Projenin özelliklerine  uygun kalitelerden kullanmak ve gelecek ziyaretçilerin Sağlıklı ve Hijyenik ortamda, mutlandırıcı ortam yaratarak bu Tesisi Kompleksimizde Sizlere şimdiden Proje olarak tanıtmak isteriz.

Değerli Dostlar bu projenin değerini anlamak için seve seve daha fazlasını anlatmak ve göstermek isteriz. Bizlerin başarısını artıracak bir katkıda bulunmak isteyen herkese Sponsor olma teklifinde bulunmak ve bu konuda anlaşarak yardımlarınızı rica ederiz.

Bu Proje’ye Sponsor olmak isteyen herkese Tesisimizde Reklamlarınızı yapabilme şansını elde etmiş olacaksınız. Sponsor olduğunuz takdirde üretimlerimizden faydalanabileceğinizi ve işbirliğimizin herkesin Sağlığına katkıda bulunacağınızı bu noktada tekrar hatırlatmamıza izin verin lütfen.

Ekolojik Bahçe ve Dinlenme tesisimizin yanı yanı sıra çalışma Projemize dahil olan yerli Buğday yetiştiriciliği ve Buğday Çim Suyu ile Bedenin adeta yeniden inşasına yarayan Detoks Sebze ve Meyve Sularının üretimi yapılacaktır ve Bölgesel Ürünlerin tanıtımı da yapılacaktır.

Konuya dair ilginizi bize yönlendirmeniz bizleri çok mutlu edecektir.

Bizimle her alanda bilginizi veya deneyimlerinizden yararlanabilmek bizleri mutlu edecektir.

İlginize teşekkür eder, daha artarak bizimle her anlamda birlikte olmaya davet ederiz ve bekleriz. Daha güzel ve esenlikli günler dileriz." dedi.

  Yapılan konuşmaların ardından kurdele kesilerek işletme hizmete açıldı. Başkan Bozkurt, kesilen kurdelenin bir parçasına tarih ve işletme ismini yazarak hatıra olarak saklamak üzere aldı.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT’A, GENÇLİK KOLLARI BAŞKANINDAN TEŞEKKÜR
BAŞKAN BOZKURT’A, GENÇLİK KOLLARI BAŞKANINDAN TEŞEKKÜR
BAŞKAN BOZKURT, OYUNCU TAMER LEVENT’İ AĞIRLADI
BAŞKAN BOZKURT, OYUNCU TAMER LEVENT’İ AĞIRLADI