Advert
Advert
Advert

KUZEY IRAK'TAN ACI HABER GELDİ

Irak'ın kuzeyinde Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başarıyla yürütülen operasyondan kahreden bir haber geldi. Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyinde bölücü terör örgütü mensuplarının üs bölgesine açtığı ateş sonucu Piyade Sözleşmeli Er Mustafa Öztür

KUZEY IRAK'TAN ACI HABER GELDİ
Bu içerik 406 kez okundu.
Advert

Irak'ın kuzeyinde Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başarıyla yürütülen operasyondan kahreden bir haber geldi. Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyinde bölücü terör örgütü mensuplarının üs bölgesine açtığı ateş sonucu Piyade Sözleşmeli Er Mustafa Öztürk'ün şehit olduğunu, 3 askerin yaralandığını açıkladı.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yurtiçinde ve yurtdışında terör örgütlerine yönelik mücadelesi aralıksız olarak devam ediyor. TSK, Irak'ın kuzeyindeki bölgeden Türkiye'ye yönelik saldırıları durdurmak adına da bölgede görev yapıyor. Kahraman Mehmetçiklerimizin başarıyla görev yaptığı bölgeden ise bugün acı bir haber geldi. Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyinde bölücü terör örgütü mensuplarının üs bölgesine açtığı ateş sonucu Piyade Sözleşmeli Er Mustafa Öztürk'ün şehit olduğunu, 3 askerin yaralandığını açıkladı.

"YARALI ASKERLERİMİZİN TEDAVİSİNE BAŞLANDI"

Bakanlıktan yapılan açıklamada, yaralı askerlerin derhal hastaneye sevk edilerek tedavilerine başlandığı belirtildi. Açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar dileriz." ifadelerine yer verildi.

 

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
DEVREK’TE GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
ZAMAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
ZAMAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI