Advert
Advert
Advert

CHP KADIN KOLLARI SAHADA

Başkan Emnine Kara ve beraberindeki kadınlar Aile Destekleri Sigortası projesi kapsamında çalışmalarına devam ediyor.

CHP KADIN KOLLARI SAHADA
Bu içerik 322 kez okundu.
Advert

 -Sercan KAPUSUZ-

  Başkan Emnine Kara  ve beraberindeki kadınlar Aile Destekleri Sigortası  projesi kapsamında çalışmalarına devam ediyor.

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Devrek İlçe Kadın Kolları başkanlığı CHP’nin iktidara geldikten uygulamaya almayı hedeflediği Aile Destekleri Sigortası'nın tüm yurtta kadınlara anlatılmasına yönelik çalışmalar kapsamında ev ziyaretlerini sürdürüyor.

  CHP Devrek İlçe Kadın Kolu Başkanı Emine Kara tarafından yapılan ev ziyaretlerinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’un anlattığı “15 soruda aile destek sigortası” hakkında bilgi verildi.

 Aile sigortası hakkında bilgi veren Emine Kara ;

 “Mutlu bir gelecek için çalışmaya devam ediyoruz. Üreten ve ürettiğini halkça bölüşen bir Türkiye inşası için tüm projelerimiz hazır.  #AileDestekleriSigortası projemizde; çocukların eğitimde fırsat eşitliğine sahip olmasını ve herkesin doğduğu yerde doymasını sağlayacağız.

  Biz CHP olarak hızla sanki yarın seçim olacak gibi alanlardayız. Köy köy, kasaba kasaba her yere gidiyoruz. Sayın Genel Başkanımızın çok değerli projesi ‘Aile Desteği Sigortası’dır. Sayın Genel Başkanımız bu değerli projeyi biz Kadın Kollarına teslim etti. Bize düşen kapı kapı dolaşarak bulunduğumuz bölgelerde yoksulluk haritasını çizerek halkımız için ne yapacağımızı anlatacağız. Biz devletimizin imkânlarını halkımıza vereceğiz diyoruz. Aile Destekleri Sigortası projesini önemsiyoruz. CHP iktidarında hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek. Biz yoksulluğu kaldırmak için iktidar olmak istiyoruz.” dedi.

 

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HAKLARINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI
HAKLARINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI
O ŞOFÖR ÇAYCUMALI ÇIKTI
O ŞOFÖR ÇAYCUMALI ÇIKTI