Advert
Advert
Advert

KADRO İSTEĞİ KOMİSYONA GÖNDERİLDİ

Zonguldak il Genel Meclisi Kasım ayı 15. birleşimi toplantısından İl Özel idaresi A.Ş’ de çalışan 30 personelin sözleşmeli kadro İsteğini komisyona gönderdi

KADRO İSTEĞİ KOMİSYONA GÖNDERİLDİ
Bu içerik 489 kez okundu.
Advert

Zonguldak il Genel Meclisi Kasım ayı 15. birleşimi toplantısından İl Özel idaresi A.Ş’ de çalışan 30 personelin sözleşmeli kadro İsteğini komisyona gönderdi. Adalet Ve Kalkınma Partisi (AKP)  İl Genel Meclisi grup başkanvekili İsmail Terzi, A.Ş’ de çalışan 30 personelin sözleşmeli kadrosuna geçmesini performansa göre değerlendirilmesi önerisinde bulundu. Zonguldak il genel Meclisi Kasım ayı 15. birleşimi toplantısı il Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli Başkanlığında yapıldı.

Bir önceki toplantıya ait tutanak özetinin okunup oylanması İle başlayan toplantının üçüncü gündem maddesinde yer alan ,İdaremiz İl Özel İdaresi Personel Anonim Şirketinde görev yapan; 1 adet Avukat, 1 adet Mimar, 22 adet Mühendis, 1 adet Şehir Plancısı, 5 adet Tekniker  olmak üzere toplam 30 personel 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine göre istihdam edilmektedir. Söz konusu 30 personelin 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 36’ncı maddesinin atıfta bulunduğu 5393 sayılı Belediye Kanunun 49 uncu maddesine göre kadro karşılığı  tam zamanlı sözleşmeli personel olarak istihdam edilebilmesi için, İl Özel İdareleri Norm Kadro İlke ve Standartlarına Dair Yönetmeliğin 11 inci maddesi gereğince düzenlenen, II Sayılı Memur Boş Kadro Değişikliği Cetveli görüşülerek Plan ve bütçe Komisyonu’na havale edildi.Toplantı bir sonraki toplantının gün ve saatini belirlenmesi ile sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK ÖRNEK BİR KENT
DEVREK ÖRNEK BİR KENT
“BİR İLÇEYE GİTTİM HAYATIM DEĞİŞTİ”
“BİR İLÇEYE GİTTİM HAYATIM DEĞİŞTİ”