Advert
Advert
Advert

İLK DERS RÜŞTÜ ONUR'UN DİZELERİYLE BAŞLADI

Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen) Devrek Temsilciliği Yürütme Kurulu üyeleri, Eğitim-Sen Zonguldak Şube Sekreteri'yken ihraç edilen ve OHAL Komisyonu kararıyla görevine iade edilen İsmet AKyol'u göreve başladığı Ahmet Tener Kışlalı Or

İLK DERS RÜŞTÜ ONUR'UN DİZELERİYLE BAŞLADI
Bu içerik 830 kez okundu.
Advert

-Sercan KAPUSUZ-

   Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen) Devrek Temsilciliği Yürütme Kurulu üyeleri,   Eğitim-Sen Zonguldak Şube Sekreteri'yken ihraç edilen ve OHAL Komisyonu kararıyla görevine iade edilen İsmet AKyol'u göreve başladığı Ahmet Tener Kışlalı Ortaokulu’nda ziyaret etti.

 Eğitim-Sen Devrek Temsilciliği'nden ziyaretle ilgili yapılan açıklmada; "İsmet Akyol öğretmenimiz Devrek Ahmet Taner Kışlalı Ortaokulu'nda görevine başladı. 6 yıl boyunca mesleğinden ve öğrencilerinden uzak kalması adaletsizliğin bir örneği olarak tarihe geçti. Kendisini kararlı mücadelesinden dolayı kutladık ve hoşgeldiniz dileklerimizi ilettik. Bizler birlikte olacağımız için mutlu olduk, ancak zorunlu bir atama olması nedeniyle en kısa zamanda kendi isteği bir okulda çalışabilmesini de diliyoruz. Hoşgeldiniz İsmet hocam"denildi.

 İsmet Akyol'da "2113 gün sonra yeniden sınıftayım. Devrek Ahmet Taner Kışlalı Ortaokulunda #ilkders Devrekli şair Rüştü Onur'un, "Benden zarar gelmez | Kovanındaki arıya | Yuvasındaki kuşa | Ben kendi halimde yaşarım | Şapkamın altında" dizeleriyle başladı.

  Birlikte çalıştığımız arkadaşlarımı burada görmek beni çok mutlu etti.Destek veren  tüm arkadaşlara, dostlara selamlarımı iletiyorum. " dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT ESNAF VE VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ
BAŞKAN BOZKURT ESNAF VE VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ
BAŞKAN BOZKURT: GAYRETİMİZ DEVREK VE DEVREK İNSANI İÇİN
BAŞKAN BOZKURT: GAYRETİMİZ DEVREK VE DEVREK İNSANI İÇİN