Advert
Advert
Advert

TÜRK MİLLETİ BAŞÖĞRETMEN’DEN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİ

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında öğretmenlerin en güzel yıllarını, geleceğin güvencesi olan çocuklara ve gençlere harcadıklarını belirten Başkan Bozkurt, “Türk Milleti Başöğretmen’

TÜRK MİLLETİ BAŞÖĞRETMEN’DEN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİ
Bu içerik 423 kez okundu.
Advert

  Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında öğretmenlerin en güzel yıllarını, geleceğin güvencesi olan çocuklara ve gençlere harcadıklarını belirten Başkan Bozkurt, “Türk Milleti Başöğretmen’den çok şey öğrendi”dedi.

   Başkan Bozkurt mesajında şu görüşlere yer verdi:  “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk,’Cumhuriyetimize vereceğimiz en büyük armağan gençlerimizin eğitilmesi olacaktır’ diyerek Cumhuriyeti gençliğe, gençliği de öğretmenlere emanet etmiştir. Bilginin erdemlerini, toplumsal sorumluluk duygusunu ve insanlığa faydalı olma bilincini siz sevgili öğretmenlerimiz öğretmektesiniz. Sizlerin her zaman olduğu gibi Cumhuriyetimizin neferi olmaya devam etmenizi diliyorum. Unutulmamalıdır ki, Türk Milleti Başöğretmen’den çok şey öğrendi.

  Atatürk'ün, Millet Mektepleri Teşkilatının Genel Başkanlığını ve Başöğretmenliğini kabul ettiği günü simgeleyen ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’nde, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere yaşamını yitirmiş öğretmenlerimize rahmet diliyor, ömrünü bu kutsal göreve adayan öğretmenlerimize şükranlarımızı, sevgi ve saygılarımızı sunuyor, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK ÖRNEK BİR KENT
DEVREK ÖRNEK BİR KENT
“BİR İLÇEYE GİTTİM HAYATIM DEĞİŞTİ”
“BİR İLÇEYE GİTTİM HAYATIM DEĞİŞTİ”