Advert
Advert
Advert

EMNİYET OLARAK DESTEĞE HAZIRIZ

Zonguldak İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş , Zonguldak ASKF yönetimini nezaket ziyaret bulundu.

EMNİYET OLARAK DESTEĞE HAZIRIZ
Bu içerik 386 kez okundu.
Advert

Zonguldak İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş , Zonguldak ASKF yönetimini nezaket ziyaret bulundu. 

 Zonguldak İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş’ı Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Kemal Demir, Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Bülent Tuna, ve ASKF yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Akardaş karşıladı.

  Ayrıca ziyarette Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü (G.S.İ.M.) Spor Hizmetleri Müdürü Serkan Keleş’te yer aldı. 

Ziyaret futbol üzerine sohbet edilirken, amatör müsabakalarında alınan ve alınacak olan tedbirlerle ilgili bilgi alışverişinde bulundular. 

  Ziyaretin ardından Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel ve ASKF Başkanı Kemal Demir, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş’a günün anısına üstünde resmi olan plaket ve tişört hediye etti.  

AKTAŞ: AMATÖR PROFESYONEL FARK ETMEKSİZİN HER TÜRLÜ DESTEĞİ EMNİYET TEŞKİLATI OLARAK VERMEYE HAZIRIZ

Ziyaret hakkında konuşan Zonguldak İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş: “Emeğin Başkenti Karaelmas diyarı Zonguldak ilimiz sportif anlamda çok büyük bir potansiyele sahip. Bu noktada özellikle, bu işin içinde yer alan amatör kulüplerimiz lokomotif rol üstelenmekte. Zonguldak spor ve diğer amatör kulüplerin, amatör profesyonel fark etmeksizin her türlü desteği Emniyet Teşkilatı olarak vermeye hazırız. Bundan sonrada desteklerimiz devam edecek. Tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.”dedi

BAŞKAN DEMİR: İL EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ FAHRİ AKTAŞ’A DESTEKLERİ VE ZİYARETİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM

Zonguldak İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş’ın nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür eden Zonguldak ASKF Başkanı Kemal Demir: “Zonguldak’ta haftada 60 maç oynanıyor, 60 maçın emniyetini, emniyetimiz ve jandarma ekiplerimiz sağlıyor. Her zaman telefon edip, sıkıntılarımızı, sorunlarımızı ve ziyaretleriyle bize yalnız bırakmayan İl Emniyet Müdürümüz Fahri Aktaş’a teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberliğin devam etmesini istiyorum. Tüm amatör spor kulüplerin adına kendisine teşekkür ediyorum.”dedi

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“SEFER ORUÇ’U ŞİDDETLE KINIYORUZ”
“SEFER ORUÇ’U ŞİDDETLE KINIYORUZ”
KIZILAY BAŞKANINA BAK!
KIZILAY BAŞKANINA BAK!