Advert
Advert
Advert

TRENDEN KÖMÜR ÇALDILAR

Zonguldak ili Gökçebey ilçesi Bodaç köyü Balast mevkiinde, 08.12.2022 günü saat 11.30 sıralarında, Zonguldak-Karabük istikametine hareket halinde olan kömür yüklü trenden yapılan Kömür Hırsızlığı ile ilgili yapılan çalışmalar neticesinde (3) şüpheli şahıs

TRENDEN KÖMÜR ÇALDILAR
Bu içerik 625 kez okundu.
Advert

Zonguldak ili Gökçebey ilçesi Bodaç köyü Balast mevkiinde, 08.12.2022 günü saat 11.30 sıralarında, Zonguldak-Karabük istikametine hareket halinde olan kömür yüklü trenden yapılan Kömür Hırsızlığı ile ilgili yapılan çalışmalar neticesinde (3) şüpheli şahıs yakalandı.

Zonguldak ili Gökçebey ilçesi Bodaç köyü Balast mevkiinde, 08.12.2022 günü saat 11.30 sıralarında, Zonguldak-Karabük istikametine hareket halinde olan kömür yüklü trenden yapılan Kömür Hırsızlığı ile ilgili yapılan çalışmalar neticesinde (3) şüpheli şahıs yakalandı. (1) şüpheli şahsın ev ve eklentilerinde yapılan arama neticesinde çalıntı olduğu değerlendirilen (16) çuval kömür tespit edildi. Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda Adli Makamlara sevk edilen (3) şüpheli şahıs ifadelerinin alınmasını müteakip serbest bırakıldı.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HAKLARINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI
HAKLARINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI
O ŞOFÖR ÇAYCUMALI ÇIKTI
O ŞOFÖR ÇAYCUMALI ÇIKTI