Advert
Advert
Advert

CAMİNİN DOĞALGAZI KESİLDİ

Zonguldak merkeze bağlı Çınartepe Mahallesi’nde bir caminin doğalgazı, 310 TL borç nedeniyle kesildi. Borcu ödeyen mahalle muhtarı, şirketin borç nedeniyle yeni abonelik yapmasına ve kamu binası olan caminin doğalgazının kesilmesine ‘Yazıklar olsun AKMERC

CAMİNİN DOĞALGAZI KESİLDİ
Bu içerik 624 kez okundu.
Advert

Zonguldak merkeze bağlı Çınartepe Mahallesi’nde bir caminin doğalgazı, 310 TL borç nedeniyle kesildi. Borcu ödeyen mahalle muhtarı, şirketin borç nedeniyle yeni abonelik yapmasına ve kamu binası olan caminin doğalgazının kesilmesine ‘Yazıklar olsun AKMERCAN’ sözleriyle tepki gösterdi.

Caminin doğalgazının ihbarsız kesildiğine dikkat çeken Çınartepe Mahallesi Muhtarı Okan Girgin, “Yazıklar olsun sana Akmercan Doğalgaz! Allah’ım bu millete yardım et. İnanılır gibi değil! Mahallemize bağlı bağlı bir camimizin doğalgazı kesilmiş. Bir ihbar yok, doğalgazı kapatırız diye bilgilendirme yok. Bugün Akmercan’a müracaat ettim. Neden doğalgazı kapattınız diye. Bana söylenen borcunuz vardı. Tamam dedim ne kadar 310 TL borç. Buyurun alın dedim demek ki gözden kaçtı borç. Parayı ödedim tekrar abone olmanız lazım dediler. Allah Allah… Peşine bir sürü evrak be prosedür… Allah aşkına adamın borcu var diye abone mi iptal olur? Prosedür böyle dediler. Burası bir de cami, bir kamu binası. Yazıklar olsun sana Akmercan… Bu bir suç duyurusudur. Bu sorunu çözün! Kanunlar çerçevesinde sonuna kadar devam…” açıklamasıyla firmaya tepki gösterdi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HAKLARINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI
HAKLARINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI
O ŞOFÖR ÇAYCUMALI ÇIKTI
O ŞOFÖR ÇAYCUMALI ÇIKTI