Advert
Advert
Advert

GÖZLER KABİNE TOPLANTISINDA

Milyonların merakla beklediği EYT ve asgari ücret zammı için gözler bugün yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nda olacak.

GÖZLER KABİNE TOPLANTISINDA
Bu içerik 216 kez okundu.
Advert

Milyonların merakla beklediği EYT ve asgari ücret zammı için gözler bugün yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nda olacak. Kritik toplantıda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin'in devam eden asgari ücret görüşmelerinde son durum ve EYT düzenlemesi hakkında kabineye bilgi vermesi bekleniyor.

  Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak. Beştepe'deki toplantıda emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) düzenlemesine ilişkin yapılan çalışmalar ve 2023 asgari ücret zam pazarlığındaki son durumun masaya yatırılması bekleniyor.

EYT DÜZENLEMESİ MASADA OLACAK

EYT'ye ilişkin son verilerin ilgili bakanların sunumuyla toplantıda ele alınacağı belirtiliyor.

ASGARİ ÜCRET ZAMMI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin'in devam eden asgari ücret görüşmelerinde son durum hakkında kabineye bilgi vermesi de beklentiler arasında.

Ekonomideki son gelişmeler, yurt içi ve yurt dışında süren terörle mücadele operasyonları da kabinenin önemli başlıkları arasında olacak.

GÖZLER ERDOĞAN'IN AÇIKLAMASINDA

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kritik toplantı sonrası 'Millete Sesleniş' konuşması yapması bekleniyor.

 

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HAKLARINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI
HAKLARINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI
O ŞOFÖR ÇAYCUMALI ÇIKTI
O ŞOFÖR ÇAYCUMALI ÇIKTI