Advert
Advert
Advert

CHP KADIN KOLLARI "UMUDU TAŞIYOR"

Başkan Emine Kara ve beraberindeki kadınlar "Aile Destekleri Sigortası Projesi" kapsamında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 CHP KADIN KOLLARI
Bu içerik 381 kez okundu.
Advert

  -Sercan KAPUSUZ-

   Başkan Emine Kara ve beraberindeki kadınlar "Aile Destekleri Sigortası Projesi" kapsamında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Devrek İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Kara ve beraberindeki kadınlar, "Aile Destekleri Sigortası" projesini anlatmak için başlattığı “Umudu Taşı” kampanyası kapsamında halkla buluşuyor.

  CHP Devrek İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Kara ve beraberindeki kadınlar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Aile Destekleri Sigortası" projesini geniş kesimlerle buluşturma hedefiyle başlattığı “Umudu Taşı” kampanyasını Devrek'e yaymak için çalışmalarına devam ediyor.

   CHP’nin iktidara geldikten sonra uygulamaya almayı hedeflediği Aile Destekleri Sigortası'nın kapsamını ve sosyal desteklerden faydalanan vatandaşlara katkılarını, Devrek'te başta kadınlar olmak üzere vatandaşlara anlatmak için CHP Devrek İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Kara ve beraberindeki kadınlar özel hazırlanan yelekler, yaka kartları ve tanıtım broşürleriyle sahalara indi.

   Devrek Kadın Kolları, mahallelerde kapı kapı dolaşarak başta kadınlar olmak üzere kampanya hakkında vatandaşa bilgi verdi. Yapılan ev ziyaretlerinde CHP Devrek İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Kara ve beraberindeki kadınlar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’un anlattığı “15 soruda aile destek sigortası” hakkında bilgi verildi.

  CHP Devrek İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Kara, kampanyaya dair şunları söyledi:

"Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun yıllardır mücadelesini verdiği ve iktidarımızda bir hak haline gelecek olan 'Aile Destekleri Sigortası’nın kadınların ve ailelerin yaşamına neler katacağınıanlatıyoruz. Güvende yaşamak istiyoruz ve en önemlisi bunu hak ediyoruz. Hep birlikte umudu taşıyacağız." dedi.

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE KRİZ MASASI OLUŞTURULDU
DEVREK’TE KRİZ MASASI OLUŞTURULDU