Advert
Advert
Advert

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER BİZ DE ŞARKI SÖYLERİZ

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından Türk müziğinin gelecek nesillere aktarılması amacıyla başlatılan “Şarkılar Bizi Söyler Biz de Şarkı Söyleriz” projesi kapsamında oluşturulan Türk Sanat Müziği Korosu bu akşam bir konse

 ŞARKILAR BİZİ SÖYLER BİZ DE ŞARKI SÖYLERİZ
Bu içerik 462 kez okundu.
Advert

   Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından Türk müziğinin gelecek nesillere aktarılması amacıyla başlatılan “Şarkılar Bizi Söyler Biz de Şarkı Söyleriz” projesi kapsamında oluşturulan  Türk Sanat Müziği Korosu bu akşam bir konser veriyor.

Devrek Kaymakamlığı, Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Devrek Halk Eğitim Merkezi tarafından oluşturulan Türk Sanat Müziği Korosu, bu akşam saat: 18.00’de Atatürk Kültür Merkezi’nde birbirinden güzel şarkılardan oluşan bir konser verecek.

    Devrek Kaymakamı Ümit Altay, müzikseverleri ücretsiz olarak verilecek konsere davet etti. Altay, davetinde, “Şarkılar Bizi Söyler, Biz de Şarkı Söyleriz adını taşıyan Türk Sanat Müziği konserine teşriflerinizi bekleriz” ifadelerini kullandı.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE KRİZ MASASI OLUŞTURULDU
DEVREK’TE KRİZ MASASI OLUŞTURULDU