Advert
Advert
Advert

İLÇE BAŞKANLARI ANKARA'YA ÇAĞRILDI

İYİ Parti Zonguldak İl Başkanlığı kongresine sayılı günler kala 7 aday genel merkezde görüşme odasına alındı. İlçe başkanları da fikirleri alınmak üzere Ankara'ya çağrıldı.

İLÇE BAŞKANLARI ANKARA'YA ÇAĞRILDI
Bu içerik 276 kez okundu.
Advert

İYİ Parti Zonguldak İl Başkanlığı kongresine sayılı günler kala 7 aday genel merkezde görüşme  odasına alındı. İlçe başkanları da fikirleri alınmak üzere Ankara'ya çağrıldı.

15 Ocak Pazar günü yapılacak il başkanlığı kongresi öncesi resmi olarak adaylığını açıklayan ve adaylığı düşünülen isimler İYİ Parti Genel Merkezi’ne çağrılmıştı Suat Mısırlıoğlu, Erdal Gülay, Meftun Sayılı, Ekrem Güllüdağ, Cumhur Cinal ve Dilek Demirel ile İYİ Parti Genel Merkezi’nde teker teker görüşme sağlandı. Ancak Genel Merkez İl Başkanlığı konusunda henüz net kararını belli etmedi.

İlçe Başkanları Ankara’da olacak.

İl Başkanlığı kongresi öncesinde İYİ Parti Alaplı, Ereğli, Kozlu, Kilimli, Devrek, Çaycuma, Gökçebey ve Merkez İlçe Başkanları Ankara’ya çağrıldı. Genel Merkez İlçe Başkanlarının seçim sürecinde hangi isim ile uyumlu çalışabileceğini değerlendirecek. İlçe başkanları ile yapılan görüşme sonrasında ise genel merkezin nihai kararı il başkanlığına aday olan isimlere tebliğ edilecek.

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“SEFER ORUÇ’U ŞİDDETLE KINIYORUZ”
“SEFER ORUÇ’U ŞİDDETLE KINIYORUZ”
KIZILAY BAŞKANINA BAK!
KIZILAY BAŞKANINA BAK!