Advert
Advert
Advert

KAR DEVREK’TE 53 KÖY YOLUNU ULAŞIMA KAPATTI

Devrek'te etkili olan kar yağışı nedeniyle Devrek'e bağlı 83 köyün 53'ne ulaşım kapandı. Devrek'te dun geceden itibaren başlayan kar yağışı, yüksek kesimlerde etkisini sürdürüyor.

KAR DEVREK’TE 53 KÖY YOLUNU ULAŞIMA KAPATTI
Bu içerik 272 kez okundu.
Advert

 -Sercan KAPUSUZ- 

  Devrek'te etkili olan kar yağışı nedeniyle Devrek'e bağlı 83 köyün 53'ne ulaşım kapandı. Devrek'te  dun geceden itibaren başlayan kar yağışı, yüksek kesimlerde etkisini sürdürüyor.

 Devrek'in yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı, 53 köyün yolunuda  ulaşıma kapattı.  İlçe Özel İdaresi şefliğine bağlı ekipler kapalı olan köy yollarını ulaşıma acmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.   

 Kar nedeniyle ulasima kapanan koy yollarını acmak için dün geceden bu zamana aralıksız çalıştıklarını ifade eden Devrek İlçe Özel İdaresi Şefi Bülent Tüylü;

  "Ekiplerimiz dün geceden itibaren kar yağışıyla kapanan köy yollarını tekrar ulaşıma açmak için ara vermeden çalışmalarını sürdürüyor. Dün  gece başlayan ve hala etkisini gösteren kar yağışı Devrek'te 53 köyümüze ulaşımı engelledi. Şuan tüm ekiplerimiz kapanan yolları ulaşıma açmak için sahada çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar.

Vatandaşımızı mağdur etmemek için ekiplerimiz ve makinelerimizle elimizden gelenin en iyisin yapmaya çalışıyoruz. Ayrıca vatandaşlardan isteğimiz asılsız ihbarlarda bulunarak ekiplerimizi gereksiz yere meşgul etmelerini istemiyoruz. Yapılan bu asılsız ihbarlar yüzünden gerçek mağduruiyet yaşayan vatandaşlarımıza ulaşmakta vakit kaybediyoruz." dedi

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 BAŞKAN ULUPINAR İLK MECLİS TOPLANTISINI YAPTI
BAŞKAN ULUPINAR İLK MECLİS TOPLANTISINI YAPTI
DEVREKLİ ÖĞRENCİ İL BİRİNCİSİ OLDU
DEVREKLİ ÖĞRENCİ İL BİRİNCİSİ OLDU