Advert
Advert
Advert

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYESİ YARDIM TIRI GÖNDERDİ

Çaydeğirmeni Belediyesi deprem bölgesine yardım tırı gönderdi

ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYESİ YARDIM TIRI GÖNDERDİ
Bu içerik 565 kez okundu.
Advert

  -Sercan KAPUSUZ-

  Çaydeğirmeni Belediyesi deprem bölgesine yardım tırı gönderdi

  Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ilimizi etkileyen depremlerde zarar gören yurttaşlar için Çaydeğirmeni Belediyesi tarafından yardım tırı afet bölgesine doğru yola çıktı.

    Çaydeğirmnei Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyasında toplanan bir tır dolusu temel ihtiyaç malzemeleri deprem bölgesine gönderildi. Çaydeğirmeni Belediyesi tarafından düzenlenen yardım kampanyasına halkın ilgisi oldukça büyük oldu. Battaniye, kömür, yeni ve az kullanılmış her türlü giysi, bot, kuru gıda, farklı gıda malzemeleri ve su gibi temel ihtiyaçların bulunduğu tır birçok kişinin ihtiyacını karşılamak için yola çıktı.

   Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen depremlerde zarar gören yuttaşlar için başlatılan yardım kampanyası kapsamında bir tır dolusu acil ihtiyaç malzemesinin deprem bölgesine gönderildiğini kaydeden Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş;

 "Acılar paylaştıkça azalır. Gün birlik günü, gün beraberlik günü, gün dayanışma ve yardımlaşma günü, gün yaralarımızı birlikte sarma günü.

  Duyarlılığından dolayı Çaydeğirmenili hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Deprem bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine yardımları götürecek araç yüklendi. Kahramanmaraş’a doğru yola çıktı. Deprem bölgesi için yardım etmek isteyenler belediyemiz garajına ulaştırabilir. Araçlar gönderilmeye ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam edilecektir.

   Ayrıca belediye personelimiz ve cenaze nakil aracımız Adıyaman'a gitmek için yola çıktı. İki büyük depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet kederli ailelerine başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin Başı sağ olsun.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT, YARIN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK
BAŞKAN BOZKURT, YARIN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK
İHALESİ YAPILDI KÖPRÜ YAPILACAK
İHALESİ YAPILDI KÖPRÜ YAPILACAK