Advert
Advert
Advert

KİTAPLAR DEPREMZEDELER İÇİN İMZALANACAK

Şair ve yazarlar kitaplarını depremzedeler için imzalayacak.

KİTAPLAR DEPREMZEDELER İÇİN İMZALANACAK
Bu içerik 639 kez okundu.
Advert

   Yeter Kömecçi

  Kocaeli Yazarlar Derneği tarafından düzenlenen “Kitaplar Depremzedeler İçin İmzalanacak” etkinliği çerçevesinde düzenlenen etkinliğe gazeteci, şair ve yazar İbrahim Tığ da davet edildi.

 Etkinlik, Kocaeli Yazarlar Derneği tarafından 11 Mart Cumartesi günü 14.00-20.00 saatleri arasında Soydan İş Merkezi’nde yapılacak. Kocaeli Yazarlar Derneği’nden yapılan açıklamada, “Etkinliğin tüm gelirini ve kumbarada toplanacak kitapları deprem bölgesinde başta çocuklarımız olmak üzere yurttaşlarımıza ulaştıracağız. Sevgi, vicdan, dayanışma ve insanlık adına herkesi bekliyoruz. Katılımlarınızla çoğalacak yeniden umut yeşerteceğiz” denildi.

  Depremzedeler için kitaplarını imzalamaktan mutluluk duyduğunu belirten İbrahim Tığ, “Öncelikle Kocaeli Yazarlar Derneğini böyle anlamlı ve önemli bir etkinlik düzenlediği için kutluyorum. Depremzede kardeşlerimiz için emek ürünlerimiz olan kitaplarımızı ve gönlümüzü ortaya koyuyoruz. Onların acılarını böylece bir nebze de olsun paylaşmış olacağız” dedi.

  İmza gününe katılım sağlayacak yazarlar ise; Mustafa Küpçü, İbrahim Tığ, Ruhan Odabaş, Ömer Akın, Şener Aksu, Kamil Çöpür, Yavuz Ulugün, Fatma Türk Kuşkaya, Taylan Katak, Alptekin Cevherli, Gönül Balkır, Hayri Sarı,  Vural Atılgan, Nazım Çelik, Süleyman Pekin, Lale Tığ, Uğur Ulusoy, Selma Gün, Hasan Okay, Dursun Özden, Hakan Yağcıoğlu, Çetin Güzel, Ergün Demir, Erdem Arcan, Gül Anasal, Şerafettin Ergül, Nadir Tekin, İbrahim Akpınar, Gürkan Uysal, Kamuran Özben, Oya Gündüz Aksu, Çiçek Polat, Sevcan Tamer, Ümit Salih Bolal, Zeynep Karaca, Osman Nuri Cebe, Dilek Dila, Behice Karadeniz, Yücel Alpay Demir, Melek Kavşut, Mesut Nöbetçigil, Hicran Ediz, Elif Doğan, Gülseren Delilbaş, Filiz Çınar, Muzaffer Sütlüoğlu, Nilgün Sezeralp.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 BAŞKAN ULUPINAR İLK MECLİS TOPLANTISINI YAPTI
BAŞKAN ULUPINAR İLK MECLİS TOPLANTISINI YAPTI
DEVREKLİ ÖĞRENCİ İL BİRİNCİSİ OLDU
DEVREKLİ ÖĞRENCİ İL BİRİNCİSİ OLDU