Advert
Advert
Advert

ARTIK İKTİDARA GELMEYİ BEKLİYORUZ

Vatandaşların göstermiş olduğu gösterdiği ilgiden ötürü teşekkür eden Yavuzyılmaz, "AKP devlet yönetiminden çıktığı anda doğrudan insan vücudunda yaranın kendini iyileşmesi gibi devlet kurumları kendileri yeniden görevlerini icra eder hale gelecek" dedi.

  ARTIK İKTİDARA GELMEYİ BEKLİYORUZ
Bu içerik 612 kez okundu.
Advert

  -Sercan KAPUSUZ-

   Deniz Yavuzyılmaz Devrek’te bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

  Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz Devrek'te CHP Devrek ilçe başkanlığını ziyaret edip, esnaf ve depremzedevatandaşlarla bir araya geldi.

   Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü ve beraberindekilerle CHP Devrek ilçe teşkilatında halkla bir araya gelen Yavuzyılmaz, vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

   Vatandaşların göstermiş olduğu gösterdiği ilgiden ötürü teşekkür eden Yavuzyılmaz, "AKP devlet yönetiminden çıktığı anda doğrudan insan vücudunda yaranın kendini iyileşmesi gibi devlet kurumları kendileri yeniden görevlerini icra eder hale gelecek" dedi.

  VEREMEYECEĞİMİZ TEK BİR HESAP YOK

"Bir tek Allah'a can borcumuz var onuda iktidar olmadan vermeye niyetim yok." diyen Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt:

  "Ülkemiz ekstra günlerden geçiyor hatta ilçemizde ekstra günlerden geçiyor. Ülkemiz ağır bir saldırı altında ilçemizde ağır bir saldırı altında. Bu ilçenin de bu ükenin de sahibi olduğunu bu kalabalık gösterdi.

 Hiçbirşey kolay olmuyor 2019'daki seçimleri dün gibi hatırlıyorum. Kolay olmayacağını hatta alınamayacağını söylemişlerdi. Ben bu insanlara partime ve Devrek halkına güvendiğimi bu işi yapacağımızı, kolay yapacağımızı söylemiştim. 2019'da ne söylediysem bugün o duyguların iki katıyla ülkemizi tekrar demokratik rejime oturtacak kadroya inancım tam. 2019 da nasıl belediyeyi alacağımıza eminsem iktidarın geldiğine eminim hatta sayın vekilimiz Deniz Yavuzyılmaz'ında bakan olacağından eminim.

 İlçe gündemini çok fazla meşgul eden saldırılar var. Pazartesi gün saat 15:00'te evrak evrak neyi nasıl yaptığımız anlatacağım. Çetin Bozkurt'un da Devrek Belediyesi'ninde veremeyeceği tek kuruşluk hesabı yok. Dört yıldır herşeyimizle uğraşıyorlar didik ediyorlar. Sayıştay denetimleri müfettiş denetimlerinden anlımızın akıyla çıkıyoruz. Veremeyeceğimiz tek bir hesap yok. Bir tek Allah'a can borcumuz var onuda iktidar olmadan vermeye niyetim yok."dedi.

 ARTIK İKTİDARA GELMEYİ BEKLİYORUZ

  İktidar için uzun süredir çalıştıklarını ve gerekli çalışmaları yaptıklarını yaparak seçim gününü beklediklerini belirten CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz:

 "İktidra yakın olduğumuz seçim sürecinin öncesinde bir aradayız. Devrek Belediye Başkanlığı seçimini kazanmanın ardından Devrek'te iktidarı CHP'ye geçiren değerli kadroyla burada birlikteyiz.

  Devrek'te belediye başkanlığını kazanmak kolay olmadı. Altında yoğun bir emek var, yoğun bir tecrübe var, çok sistemli bir çalışma var. Herkesin dayanışmayla insanları ikna ederek Çetin Bozkurt'a oy verilmesini sağlamak için verilen büyük bir çaba var. Belediye olarak 4 yılı geçtik artık bir yıllık süre var.

 Devrek Belediyesi'nin üzerine bu kadar yoğunlaşılmasının diğer kurumlar tarafından sürekli denetlenmesinin her kurumun içinde yaşanabilecek insan kaynaklı hataların belediye yönetimine onun üzerinden asıl hedef haline getirilen CHP'ye ulaşmasını istemelerinin bir sebebi var. Önümüzde seçime çok kısa bir süre kaldı. Seçim sonrası bu baskıların kazanmamızla birlikte kalkacağına inanıyorum. O zamana kadar bu tip saldırılar devam edecek. Bizde bu saldırılara çelikten siper alarak omuz omuza vererek o atakları boşa çıkaracağız. Bir arada olduğumuz sürece ki yıllarca iktidar olamasak bile bir arada olmanın gücünü içimizde yaşattık. Bunu sonuna kadar böyle devam ettireceğiz.

  Gündem yoğun bir yandan gündem ile ilgile konularla çalışırken diğer yandan iktidara geldiğimizde devleti nasıl yöneteceğiz, hangi kadroyla yöneteceğiz, nasıl bir vizyon ortaya koyacağız, usulsüzlük yolsuzluk kamu zararıyla ilgi yargıyla nasıl hesap soracağız onunla ilgili çalışmalar yapıyoruz. Benimde içinde bulunduğum genel başkanımızada yakın olan görev alan bir çok kişiye birlikte yaklaşık 3 yıldır iktidar simülasyonları üzerinde çalışıyoruz. Bu anlattıklarımın bir kısmını çalıştık ve hazır. Artık iktidara gelmeyi bekliyoruz. İktidara geldiğimizde de AKP'nin vasat devlet yönetimini de geride bırakmış olacağız. AKP devlet yönetiminden çıktığı anda doğrudan insan vücudunda yaranın kendini iyileşmesi gibi devlet kurumları kendileri yeniden görevlerini icra eder hale gelecek. Buradaki en önemli nokta işi ehline vermek. Liyakaltı kişilerle birlikte kurumların ayağa kalkmasını sağlamak.

  Ümit ediyorum biz iktidara geliriz, zaten çok az bir zaman var. Çok dikkatli olmamız gerekir. Tek bir oyun bile çok büyük kıymeti var. Kutuplaştırmak, ayrışmak , belki içimizde biriken bazı duygularla rövanş almak isteğiyle yaklaşmak belki mümkün ama bunların hiç birini yapmamılıyz. Çünkü biz yeniden geleceği inşaa edeceğiz. Devlet kurumlarını yönetemeyenlerin, beceriksiz, tembel kurnaz kendi menfaatin öne alan insanların tekrar yönetime gelmeleri için son 2 ayda hep birlikte sıkı sıkı çalışmalıyız."dedi

 Yapılan konuşmaların ardından CHP Milletvekili Yavuzyılmaz ve beraberinde Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, CHP İlçe Başkanı Yaşar Bükrü ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte esnaf ve vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Ardından Devrek'te bulunan depremzede aileleri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini sunarak sorun ve isteklerini diledi.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 BAŞKAN ULUPINAR İLK MECLİS TOPLANTISINI YAPTI
BAŞKAN ULUPINAR İLK MECLİS TOPLANTISINI YAPTI
DEVREKLİ ÖĞRENCİ İL BİRİNCİSİ OLDU
DEVREKLİ ÖĞRENCİ İL BİRİNCİSİ OLDU