Advert
Advert
Advert

ZONGULDAK'A 92 KİŞİ ALINACAK

İŞKUR Zonguldak İl Müdürlüğü, Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı Başvuruları ile ilgili bir açıklama yaptı.

ZONGULDAK'A 92 KİŞİ ALINACAK
Bu içerik 450 kez okundu.
Advert

İŞKUR Zonguldak İl Müdürlüğü, Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı Başvuruları ile ilgili bir açıklama yaptı. Zonguldak’a 92 kişi alınacak.

Konu ile ilgili yapılan açıklama şöyle:”Bilindiği üzere Sağlık Bakanlığının 10.900 kişilik (İlimiz için 92 kişi) sürekli işçi alımı bugün itibarıyla yayımlanmıştır. İlanlar 22-27 Mart 2023 tarihleri arasında Kurumumuz e-Şube’de yayımlanacaktır. 81 il için yapılacak alımlarda başvuru için ilgili ilde ikamet ediyor olma şartı aranmaktadır. Ancak 6/2/2023 tarihinde depremden etkilenen 10 ilde ikamet ettiği Adrese dayalı Nufus Kayıt Sisteminden teyit edilen kişiler tercihine göre 6/2/2023 tarihinde ya da başvuru tarihinde ikamet ettiği ile başvuru yapabilecektir.

Örnek vermek gerekir ise;

6 Şubat tarihinde Hatay ilinde ikamet eden bir vatandaşımız ikametini Trabzon iline taşımış ise kişi hem Hatay’da yayımlanan ilana hem de Trabzon’da yayımlanan ilana başvuru yapabilecektir. (Bunun için kişilerin herhangi bir evrak almasına gerek olmamaktadır, sistem izin verecektir.) Ancak 6 Şubatta Hatay’da bulunan ve deprem sonrası Trabzon’a giden bir kişi adresini Trabzon’a taşımadıysa ve Trabzon’da yayımlanan ilana başvurmak ister ise bu durumda adresini nüfus müdürlüklerinden taşıması ve alacakları Tarihçeli Yerleşim Bilgileri Raporu ile İl Müdürlüğümüze/ Hizmet Merkezimize müracaat etmeleri ve NVİ değişim ekranına eklenerek başvuru alınması gerekmektedir.”

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
2. TUR İÇİN GECE MASAİSİ DEVAM EDİYOR
2. TUR İÇİN GECE MASAİSİ DEVAM EDİYOR
GÜZELLİĞİN ADRESİ AÇILDI
GÜZELLİĞİN ADRESİ AÇILDI