Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

MESLEKİ YETERLİLİK SINAVI BAŞVURULARI BAŞLADI

Devrek TSO “Sertifikalı Emlak Danışmanlığı Sınavı”, "Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu" ve "Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Danışmanı" sınavı düzenleyecek.

MESLEKİ YETERLİLİK SINAVI BAŞVURULARI BAŞLADI
Bu içerik 954 kez okundu.
Advert

  -Sercan KAPUSUZ-

 Devrek TSO “Sertifikalı Emlak Danışmanlığı Sınavı”, "Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu" ve "Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Danışmanı" sınavı düzenleyecek

  TOBB MEYBEM (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi) ve Devrek TSO işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan “Sertifikalı Emlak Danışmanlığı Sınavı”, "Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu" ve "Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Danışmanı" sınavı için kayıtlar Devrek TSO tarafından alınmaya başlandı.

   Mesleki Yeterlilik Sınavları hakkında bilgi veren Devrek TSO Başkanı Abdullah Başoğlu;

 “Oda olarak işsizliğin en önemli alt yapısının mesleksizlik olduğu bilinciyle bölgemizde MEYBEM işbirliği ile mesleki kurslar düzenlemeye devam ediyoruz. Devrek TSO Yönetimi olarak bölgemizin istihdam alanlarında gelişimine katkı sağlayacak olan tüm çalışmaları titizlik ile sürdürüyoruz,

Üyelerimizin istek ve talepleri doğrultusunda bölgemize yarar sağlayacak olan tüm hizmetleri bünyemize katmaya devam ediyoruz.

  Bu kapsamda, gelen talepleri de dikkate alarak MEYBEM işbirliğiyle gerçekleştireceğimiz ve Bakanlık tarafından zorunlu hale getirilen “Seviye 4-5 Sertifikalı Emlak Danışmanlığı Sınavı”, "Seviye 5 Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu" ve "Seviye 4 Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Danışmanı" sınavına kayıt olmak isteyen Üyelerimizin ve vatandaşlarımızın odamıza kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

  Sınav ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve başvuruda bulunmak isteyenlerin, Devrek TSO’nun (0372) 556 39 91numaralı telefonundan bilgi alabilirler.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ŞAİR VE YAZARLARA PLAKET VE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ
ŞAİR VE YAZARLARA PLAKET VE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ
DEVREK BELEDİYESİ 15 DÜKKANI KİRAYA VERECEK
DEVREK BELEDİYESİ 15 DÜKKANI KİRAYA VERECEK