Advert
Advert
Advert

"BİR MİLLETVEKİLİNİN BİR ŞEHİR İÇİN NELER YAPABİLECEĞİNİ GÖSTERECEĞİZ"

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Zonguldak Milletvekili adayları seçim ziyaretleri kapsamında Devrek'te iftar yaptı.

Bu içerik 369 kez okundu.
Advert

  -Sercan KAPUSUZ-

  Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Zonguldak Milletvekili adayları seçim ziyaretleri kapsamında Devrek'te iftar yaptı.

  MHP Devrek İlçe Teşkilatı Cumhur İftar yemeği düzenledi. İftar programına vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterildi. Türkbay Düğün Salonu'nda düzenlenen Cumhur İftar yemeği Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı.

 Düzenlenen iftar etkinliğine; MHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, yönetim kurulu üyeleri, MHP Zonguldak milletvekili adayları Devrek İlçe Başkanı Erol Kaptan, yönetim kurulu üyeleri, MHP ilçe başkanları, AKP Devrek İlçe Başkanı Murat Durdubaş,Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Bekir Elibaş, Devrekli Muhtarlar Derneği Başkanı Raşit Budak, bazı muhtarlar, MHP Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

  Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından programın açılış konuşmasını yapan MHP Devrek İlçe Başkanı Erol Kaptan bir selamlama konuşması yaparak iftar etkinliğine katılan herkese teşekkür etti.

  Tek amaçlarının bir milletvekilinin bir şehir için neler yapabileceğini herkese göstermek olduğunu belirten MHP Zonguldak Milletvekili adayı Murat Kotra, "Biz bir yola çıktık, bir yola baş koyduk. Milliyetçi Hareket Partisi'nin Zonguldak milletvekili çıkartması için bütün arkadaşlarımızla var gücümüzle çalışıyoruz. Bu çalışmlarımızının karşılığını 14 Mayıs'ta sizlerin desteğiyle ile alacağız.

   Şuna emin olun, bir milletvekilinin seçildiği şehre nasıl hizmet edeceğini ve kendisini TBMM'ye gönderen Zonguldaklı hemşerisene nasıl edeceğini biz göstereceğiz. Bir milletvekilinin bir şehir için neler yapabileceğini herkese göstereceğiz tek bir amacımız bu. Mecliste'de çok güçlü bir Milliyetçi Harekat Partisi için çalışacağız. Bunlar sizin desteğiniz ve çalışmlarınızla olacak. Allah tutuğunuz oruçları kabul etsin şimdiden sağolun var olun"

   İftar sonrası başata Milletvekili adayı Kotra olmak üzere diğer adaylar ve parti yönetimi esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Sorunlarının çözülmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söylen adaylar Milletvekili olarak seçildikleri takdirde TBMM’de asla tepeden bakan bir vekil olmayacaklarını, halktan  gibi olacaklarının garantisini verdi. 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
2. TUR İÇİN GECE MASAİSİ DEVAM EDİYOR
2. TUR İÇİN GECE MASAİSİ DEVAM EDİYOR
GÜZELLİĞİN ADRESİ AÇILDI
GÜZELLİĞİN ADRESİ AÇILDI