Advert
Advert
Advert

MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN HAYATA MİNİK DOKUNUŞ

Devrek Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri 60 aileye ramazan kolisi dağıttı.

 MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN HAYATA MİNİK DOKUNUŞ
Bu içerik 650 kez okundu.
Advert

 -Yasemin ALTUN-

  Devrek Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri 60 aileye ramazan kolisi dağıttı.

  Devrek Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri, “Meslek Lisesi Öğrencileri hayata dokunuyor” projesi kapsamında 60 aileye ramazan kolisi dağıtımı yaptı.

  Toplumda yardımlaşma, birlik ve beraberlik duygularının geliştirilmesi amacıyla hayata geçirilen proje çerçevesinde okulun bulunduğu Eski mahalle Muhtarı Basri Keklik ile işbirliği yapılarak belirlenen ailelere yardımsever vatandaşların katkılarıyla hazırlanan ramazan kolileri dağıtıldı.

   Okul müdürü İsmail Derin yaptığı açıklamada; "Daha önceki yıllarda“Meslek Lisesi Öğrencileri aileleri ile buluşuyor” projesi kapsamında Eski mahalle Muhtarımız Basri Keklik ile birlikte önceden belirlediğimiz ailelerimize öğrencilerimizin hazırladığı iftar menüsünü ulaştırıyorduk. Bu sene projemizin adı değişti. Muhtarımız Basri Keklik ile birlikte bu proje ile ilgili olarak ihtiyaç sahibi ailelerimize ne gibi katkılarımız olur diye düşündük. İçinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere ramazan kolisi dağıtılmasının anlamlı olacağına karar verdik. Konuyu paydaşlarımız işletmelere açtığımızda işletmelerimiz projeye sahip çıkarak gerekli desteği verdiler. İşletmelerimize verdikleri destekten dolayı müdürlüğümüz adına teşekkür ediyorum.Verdikleri destekleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Allah işletmelerimize bol kazançlar versin. Hayat paylaştıkça güzel oluyor. Bizlerde bu paylaşıma katkı sunduk. Sunmaya da devam edeceğiz. Dedi.

    Eski Mahalle Muhtarı Basri Keklik’te; "Mahallemde 100’e yakın ihtiyaç sahibi ailemiz bulunmaktadır. Muhtarlık olarak bizler bu ailelerimize ulaşmaya çalışıyoruz. Mesleki Eğitim merkezi müdürlüğünün bu anlamda destek vermeleri bizleri son derece mutlu etmiştir. Seçmenlerim adına Devrek Mesleki Eğitim merkezi müdürü ve ekibine teşekkür ediyorum." Dedi

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
2. TUR İÇİN GECE MASAİSİ DEVAM EDİYOR
2. TUR İÇİN GECE MASAİSİ DEVAM EDİYOR
GÜZELLİĞİN ADRESİ AÇILDI
GÜZELLİĞİN ADRESİ AÇILDI