Advert
Advert
Advert

ÇİFTE BAYRAM KUTLAMASI

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

ÇİFTE BAYRAM KUTLAMASI
Bu içerik 446 kez okundu.
Advert

   Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

    Başkan Çetin Bozkurt, yayınladığı mesajda vatandaşların Ramazan Bayramı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

     “BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE”

Başkan Bozkurt, mesajında, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 103. kuruluş yıldönümünü, tüm çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum. 23 Nisan 1920, millî iradeyi her türlü gücün üstünde tutan milletimiz için, millî iradenin dışında ve üstünde hiçbir gücün, hiçbir yönetimin, hiçbir vesayetin tanınmayacağının ve tam bağımsızlık yolunda ilerleyişimizin ilanıdır.

     Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 103. yıldönümünde başta Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını saygı ve rahmetle anıyor, sevgi dolu yürekleriyle bugüne anlam katan çocuklarımızın, aziz milletimizin ve değerli hemşerilerimin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

     “İNSANLIK İÇİN BARIŞA, SEVGİYE VESİLE OLSUN”

Vatandaşların Ramazan Bayramını da kutlayan Başkan Bozkurt mesajında şu ifadelere yer verdi:

    “Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir  Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz.

     Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günler bayram günleridir. Bu Bayram  insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel bir gündür. Bundan dolayı bayram, anlam ve önemine uygun olarak kutlanmalı, başta yakınlarımız olmak üzere, özellikle kimsesizler, yaşlılar, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız ziyaret edilerek gönülleri alınmalı yalnızlıkları hissettirilmemelidir.

     Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşerilerimizin Ramazan Bayramlarını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunuyorum”

 

 

 

 

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
2. TUR İÇİN GECE MASAİSİ DEVAM EDİYOR
2. TUR İÇİN GECE MASAİSİ DEVAM EDİYOR
GÜZELLİĞİN ADRESİ AÇILDI
GÜZELLİĞİN ADRESİ AÇILDI