Advert
Advert
Advert

YENİ BAŞKAN PAZARI DENETLEDİ

Devrek’te, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Karşıyaka 100. Yıl İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Hasan Kiren Devrek Belediye Başkanlığı koltuğuna oturdu.

YENİ BAŞKAN PAZARI DENETLEDİ
Bu içerik 972 kez okundu.
Advert

 

  Devrek’te, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle  Karşıyaka 100. Yıl İlkokulu 4.  sınıf öğrencisi Hasan Kiren Devrek Belediye Başkanlığı koltuğuna oturdu.

    Bir süreliğine Devrek Belediye Başkanı olan Hasan Kiren ilk olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için teşekkür etti. Belediye Başkanı Çetin Bozkurt ile bir süre sohbet eden Başkan Hasan Kiren daha sonra belediyenin birimlerini gezerek çalışanlardan bilgi aldı.

     Başkan Hasan Kiren belediye Zabıta Müdürlüğünden anonsla halka seslenerek,

“Ben Belediye Başkanı Hasan Kiren. Güzel bir gün, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir hafta sizlerle olsun. Esnafımıza hayırlı işler ve bol kazançlar, bereketli bir hafta diliyorum. Sağlıkla kalın, hoşça kalın.” dedi.

    Daha sonra Pazaryerini gezen Başkan Kiren, pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti, hayırlı işler ve bol kazançlar dileğinde bulundu. Başkan Kiren, itfaiye müdürlüğünü de gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

     “Çocuklar bizim geleceğimiz” diyen Başkan Bozkurt, “Sevgili Hasan ışıl ışıl bakan gözleri ile bizlere enerji verdi. Kendisine yürekten teşekkür ediyorum. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyetimizi emanet ettiği çocuklarımızı önemsiyor ve onlar için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

     Başkan Bozkurt, çocuk başkan Kiren’e çeşitli hediyeler verdi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
2. TUR İÇİN GECE MASAİSİ DEVAM EDİYOR
2. TUR İÇİN GECE MASAİSİ DEVAM EDİYOR
GÜZELLİĞİN ADRESİ AÇILDI
GÜZELLİĞİN ADRESİ AÇILDI