Advert
Advert
Advert

KILIÇDAROĞLU VE İMAMOĞLU ZONGULDAK'A GELİYOR

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte yarın Zonguldak’a geliyor.

KILIÇDAROĞLU VE İMAMOĞLU ZONGULDAK'A GELİYOR
Bu içerik 1105 kez okundu.
Advert

   Sercan Kapusuz

    Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Ekrem İmamoğlu yarın Zonguldak’a geliyor.

     Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu yarın, Madenci Anıtı’nda saat 12.00’de düzenlenecek “Millet Buluşması” mitingde halka seslenecek. Madenci, işçi ve emekçilerin 1 Mayıs İşçi Bayramını da kutlayacak olan Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, ülke ve Zonguldak gündemine ilişkin konuşma yapacak, iktidara geldiklerinde neler yapacaklarını halka anlatacak.

     Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü tüm halkı mitinge davet ettiklerini, belirtti.

     Başkan Bükrü şöyle konuştu: “13.Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile Cumhurbaşkanı Yardımcımız Ekrem İmamoğlu bugün tüm Zonguldaklıları onurlandıracaklardır.  ‘Millet Buluşması’ adıyla gerçekleşecek mitinge herkesi bekliyoruz. Gelin umudu birlikte büyütelim, güzel günleri ve baharı birlikte kucaklayalım.”

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
2. TUR İÇİN GECE MASAİSİ DEVAM EDİYOR
2. TUR İÇİN GECE MASAİSİ DEVAM EDİYOR
GÜZELLİĞİN ADRESİ AÇILDI
GÜZELLİĞİN ADRESİ AÇILDI