Advert
Advert
Advert

HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRİP BÜROSUNU AÇTI

Eğitimci, Devrek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdür yardımcısı Ömer Çataklı'nın kızı Av. Şevval Çataklı, hayalini gerçekleştirip avukat olduktan sonra kendi hukuk bürosunu hizmete açtı.

HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRİP BÜROSUNU AÇTI
Bu içerik 2253 kez okundu.
Advert

-Sercan KAPUSUZ-

 Eğitimci, Devrek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdür yardımcısı Ömer Çataklı'nın kızı Av. Şevval Çataklı, hayalini gerçekleştirip avukat olduktan sonra kendi hukuk bürosunu hizmete açtı. Çataklı, “Avukatlık mesleği hayalimdeki meslekti. Bu mesleği yaptığım ve yapacağım için çok mutluyum” dedi.

  Av. Şevval Çataklı Yeni Mahalle Cumhuriyet Alanı Solmaz İşhanı Kat:1'de kurduğu Hukuk Bürosunun açılışına katılım oldukça yüksekti. Protokol üyeleri ve yargı camiasından çok sayıda ismin katıldığı büronun açılışında birbirinden renkli görüntüler ortaya çıktı.

  Av. Şevval Çataklı'nın büro açılışına Devrek Belediye Başkanvekili Şeref Aydınlı, Zonguldak Baro Başkanı Türker Kapkaç, CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü, meclis üyeleri, CHP Devrek İlçe Teşkilatı yönetimi, CHP Çaydeğirmeni Belde Başkanı Murat Çakır, Saadet Partisi Devrek İlçe Başkanı Halil Korkut, Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Kahya, Devrek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdür yardımcısı Ömer Çataklı, avukat meslektaşları katılırken, siyasi partilerden ve STK’lardan çok sayıda yönetici de açılış günlerinde genç avukatları yalnız bırakmadı.

   Büronun açılış töreni öncesinde dualar okundu. Protokol mensuplarının birlikte açılış kurdelesini kesmelerinin ardından ofis bölümleri gezilerek hatıra fotoğrafları çekildi.

  Genç avukat Şevval Çataklı, davetlilerle tek tek ilgilenirken, “Hepinize geldiğiniz için çok teşekkür ederim. Avukatlık mesleği hayalimdeki meslekti. Bu mesleği yaptığım ve yapacağım için çok mutluyum gerçekten. Bu yolda bana ışık olan, bana abi abla olan o yol gösteren herkese teşekkürü bir borç bilirim. En büyük teşekkürü aileme ediyorum. Her koşulda yanımda oldukları için. Katılan herkese de teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

  Bölge Haber Gazetesi olarak genç Av. Şevval Çataklı'ya hayırlı olsun diliyoruz.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT ESNAF VE VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ
BAŞKAN BOZKURT ESNAF VE VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ
BAŞKAN BOZKURT: GAYRETİMİZ DEVREK VE DEVREK İNSANI İÇİN
BAŞKAN BOZKURT: GAYRETİMİZ DEVREK VE DEVREK İNSANI İÇİN