Advert
Advert
Advert

'BİR OY İYİ PARTİ’YE, BİR OY BAY KEMAL’E

14 Mayıs seçimlerine saatler kala basın açıklaması yapan İYİ Parti Devrek İlçe Başkanı Bahadır Kıyıcı, Devreklilerden destek istedi.

'BİR OY İYİ PARTİ’YE, BİR OY BAY KEMAL’E
Bu içerik 257 kez okundu.
Advert

   -Sercan KAPUSUZ-

 14 Mayıs seçimlerine saatler kala basın açıklaması yapan İYİ Parti Devrek İlçe Başkanı Bahadır Kıyıcı, Devreklilerden destek istedi. Kıyıcı, " Türkiye'nin yeniden nefes almasını istiyorsanız da 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vereceksiniz ve bu ülke feraha çıkacak. Sloganımız ise gayet açıktır;  'Bir oy İYİ Parti’ye, Bir oy Bay Kemal’e" dedi.

  İYİ Parti Devrek İlçe Başkanı Bahadır Kıyıcı, seçimlere sayılı günler kala basın açıklaması yaptı. Devreklilere seslenen Kıyıcı,

  "Sevgili Devrekli ve Zonguldaklı hemşerilerim, 14 Mayıs günü beş yıllık süreçte nasıl yönetileceğimize dair karar vereceğimiz, hatta ülkemizde demokrasinin ölüm kalım mücadelesinin karar günüdür.

  Kullanacağımız her oy kaderimize yön verecek bir seçimde kendini gösterecektir. Siz değerli Devrek halkından sağduyu ve ülkemizin bekası adına destek istiyorum. Herkesin sandığa gitmesini istiyorum. Giderken de 2 kişiyi yanında götürmesini istiyorum. Elimizden geleni yapacağız. Daha iyi bir Türkiye için gençlerimizin ümitleri için 14 Mayıs’ta oy kullanacaksınız. Siz eğer bizi layık görüyorsanız oy vereceksiniz. İyi Parti'ye oy vereceksiniz. Türkiye'nin yeniden nefes almasını istiyorsanız da 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vereceksiniz ve bu ülke feraha çıkacak. Size inandığımız için, onun için harama inanan, helale inanan, kul hakkına inanan bir insan olarak ve insanlar olarak sizlerin helal oylarınızla seçilmek istiyoruz. Milletvekilliği seçimlerinde İYİ Parti’ye desteklerinizi bekliyorum. Sloganımız ise gayet açıktır;  'Bir oy İYİ Parti’ye, Bir oy Bay Kemal’e" dedi.

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
2023 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI
2023 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI
ÇEKİMLERİ ZONGULDAK'TA YAPILDI
ÇEKİMLERİ ZONGULDAK'TA YAPILDI