Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

VALİLİK AFGD EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Zonguldak'tan deprem bölgesine giderek arama kurtarma çalışmalarına destek veren ekiplere, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz tarafından teşekkür belgesi verildi.

VALİLİK AFGD EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ
Bu içerik 294 kez okundu.
Advert

    -Sercan KAPUSUZ-

  Zonguldak'tan deprem bölgesine giderek arama kurtarma çalışmalarına destek veren ekiplere, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz  tarafından teşekkür belgesi verildi.

   Zonguldak Valiliği tarafından  06.02.2023 tarihinde yaşanan asrın en büyük felaketi olarak ülkemizi ve milletimizi derinden yasa boğan Kahramanmaraş deprem felaketine katılan Afet Gönüllüleri Derneği (AFGD) Zonguldak Şubesi üyelerinden oluşan Operasyon ekibine teşekkür belgesi takdim edildi.

  Ekiplere Valilik toplantı salonunda düzenlenen programda teşekkür eden Sivil Toplum Kuruluşu Müdürü Gülden Ak; "06 Şubat tarihinde yaşanan deprem felaketinin ardından deprem bölgesinde arama kurtarma ve çalışmalarda gönüllü görev yapan Afet Gönüllüleri Derneği Zonguldak Şube Başkanlığımıza Valiliğimizce düzenlenen teşekkür belgelerini takdim ettik. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyoruz."dedi. 

  AFGD operasyon ekibine teşekkür belgesi takdim töreninde konuşan AFGD Zonguldak Şube Başkanı Voklan Yıldırım, bu belgeyi tüm arkadaşları adına aldığını belirterek, gönüllüler olarak bilinçli ve eğitimli bir şekilde her daim devletin yanında olduklarını vurguladı.

    Sivil Toplum Kuruluşu Müdürü Gülden Ak, daha sonra ekiplere teşekkür belgesi takdim etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ZONGULDAK - KÖLN UÇAK SEFERLERİ BAŞLADI
ZONGULDAK - KÖLN UÇAK SEFERLERİ BAŞLADI
GAZETECİ İBRAHİM TIĞ, KÜLTÜR VE SANAT ÖDÜLÜ'NÜ ALDI
GAZETECİ İBRAHİM TIĞ, KÜLTÜR VE SANAT ÖDÜLÜ'NÜ ALDI