Advert
Advert
Advert

GÜZELLİĞİN ADRESİ AÇILDI

Ebru Demiroğlu Beauty Center, düzenlenen törenle hizmete girdi.

GÜZELLİĞİN ADRESİ AÇILDI
Bu içerik 1150 kez okundu.
Advert

-Yeter KÖMEÇCİ-

 Ebru Demiroğlu Beauty Center, düzenlenen törenle hizmete girdi.

    Devrek'te hizmet veren güzellik merkezlerine bir yenisi daha eklendi. Ebru Demiroğlu'nun  işletmeciliğini yaptığı Ebru Demiroğlu Beauty Center bugün düzenlenen törenle Devreklilere hizmet vermeye başladı.

   Yeni Mahalle Vedat Ali Özkan Caddesi No 46 kat: 2 adresinde hizmet verecek olan işyerinin açılışına Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt katılırken, çok sayıda davetlide Ebru Demiroğlu'nu yanlız bırakmadı.

  Ebru Demiroğlu Beauty Center'in açılış töreni öncesinde dualar okundu. Başkna Bozkurt ve Ebru Demiroğlu birlikte açılış kurdelesini kesmelerinin ardından güzellik merkezi gezilerek hatıra fotoğrafları çekildi.     Devrek’in gelişmesi açısından yeni bir işyerinin açılışını yapmanın memnuniyet verici olduğunu ifade eden Başkan Bozkurt, “Şehrimizde faaliyete geçen Ebru Demiroğlu Beauty Center'in  ilçemize, işletme sahiplerine hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. işletme sahibi bu işletmeden inşallah hayırlı ve bol kazanç elde eder. Kendisini kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 Ebru Demiroğlu, davetlilerle tek tek ilgilenirken, açılışa katılan herkese bu mutlu gününde yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

   Son model teknolojik cihazlarıyla, hijyen ve kaliteye önem veren, alanında uzman kadrosuyla hizmet verecek olan Ebru Demiroğlu Beauty Center , Diode Buz Lazer, Bölgesel İncelme, Kalıcı Makyaj, Cilt Bakımı, İp Kolajen, Leke Onarım, İpek Kirpik, Kirpik Lifting gibi hizmetler verilecek.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK ÖRNEK BİR KENT
DEVREK ÖRNEK BİR KENT
“BİR İLÇEYE GİTTİM HAYATIM DEĞİŞTİ”
“BİR İLÇEYE GİTTİM HAYATIM DEĞİŞTİ”