Advert
Advert
Advert

"DEVREK SAHNELERİN EN DEĞERLİSİ"

Devrek'te "32. Uluslararası Devrek Baston ve Kültür Festivali" etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde ünlü sanatçı Zeynep Avcı sahne aldı.

Bu içerik 480 kez okundu.
Advert

   -Sercan KAPUSUZ-

  Devrek'te "32. Uluslararası Devrek Baston ve Kültür Festivali" etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde ünlü sanatçı Zeynep Avcı sahne aldı. Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt Almanya’daki The Voice adlı ses yarışmasına katılan, sesiyle ve performansıyla herkesi büyüleyen Zeynep Avcı'yı hayranlarıyla bir araya getirdi

   Devrek’te düzenlenen “32. Uluslararası Devrek Baston ve Kültür Festivali” çeşitli etkinliklerle devam ediyor. Festivalin 2. Gününde festivalin sunuculuğunu Devrekli hemşehrimiz Mutlu Ulusoy üstlendi. Ulusoy'un sunumuyla devam eden festivalin 2. günü sahneye çıkan Zeynep Avcı'nın muhteşem konseri ile devam etti.

  Zeynep Avcı'nın performansının öncesinde Devrekli Sefer Sarı sahne aldı. Zonguldak ve ilçelerinden gelen Avcı, hayranları konserden saatler önce alana gelerek alanı doldurdu. Gece boyunca hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Zeynep Avcı'nın şarkılarına zaman zaman hayranları da eşlik etti.

  Devrek Cumhuriyet Alanı’nda kurulan sahnede binlerce kişinin hayranlıkla izlediği konserde okuduğu birbirinden güzel şarkılar ile hayranlarının gönlüne taht kuran ünlü sanatçı Zeynep Avcı,

"Bütün çocukluğumun, bütün yazlarımın geçtiği sokaklarda birgün sahnede olacağım hiç aklımdan geçmezdi. Çok ayrı çok özel bu sahnede olmak benim için. Öncelikle ben huzurlarınızda çok değerli sayın belediye başkanımız Çetin Bozkurt'a kocaman bir alkış rica ediyorm. Sahnelerin büyüğü küçüğü benim için hiç önemli değil. Devrek'te sahne almak benim için sahnelerin en büyüğü en değerlisi. Çok teşekkür ediyorum beni böyle bir geceye layık gördüğünüz için." dedi.

Sahneye davet edilen Başkan Çetin Bozkurt da yaptığı konuşmada: "Bugün Devrekliler günü. Daha önce hemşerimizefer Sarı kardeşimiz, hem yüreğimizi titretti hem de bizleri başka yerlere götürdü. Yine bizim içimizden, kendi kimsemiz, Zeynep kardeşimiz aramızda. Bizleri gururlandırdın, iyi ki varsın, iyi ki geldin Zeynep kardeşim.”ifadelerini kullandı.

  Coşkulu kalabalık karşısında yaklaşık 1,5 saat muhteşem bir performans sergileyen Zeynep Avcı'ya Belediye Başkanı Çetin Bozkurt tarafından dünyaca ünlü Devrek Bastonu ve plaket takdim edildi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
DEVREK’TE GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
ZAMAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
ZAMAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI