Advert
Advert
Advert

BİR ÖMÜR MUTLULUĞA 'EVET' DEDİLER

Devrek’in sevilen, sayılan isimlerinden Fatime-İlker Kelebek çiftinin kızları Ezgi ile Neiman kuruoğlu ile Faruk Aslan çiftinin oğulları Harun yaşamlarını birleştirdi.

BİR ÖMÜR MUTLULUĞA 'EVET' DEDİLER
Bu içerik 1597 kez okundu.
Advert

  -Yeter KÖMEÇCİ-

    Devrek’in sevilen, sayılan isimlerinden Kelebek Sürücü Kursu sahibi Fatime-İlker Kelebek çiftinin kızları Ezgi ile Neriman Kuruoğlu ile Faruk Arslan çiftinin oğulları Harun yaşamlarını birleştirdi.

  Devrek Yaşampark da düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle yaşamlarını birleştiren Ezgi- Harun çiftinin nikahlarını Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt kıydı.

    Başkan Bozkurt, genç çiftlere ömür boyu sağlık ve mutluluk dileyerek, evlilik cüzdanını gelin Ezgi hanıma verdi. Bozkurt, “Sizleri davetlilerin huzurunda karı-koca ilan ediyorum. Sizlerin bu mutluluğuna imza attığım kalemi de sizlere hediye ediyorum. Bmutluluğunuz daim olsun”dedi.

 Fatime-İlker Kelebek çifti çocuklarının düğününde davetlilerle tek tek ilgilenerek güzel bir misafirperverlik örneği sergiledi. Düğüne kalabalık bir davetli katıldı. Davetlilerin doyasıya eğlendiği düğün merasiminde çiftin mutlulukları gözlerinden okundu.

  Bölge Haber olarak Ezgi-Harun kardeşlerimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
"KENDİ HAYATLARINI HİÇE SAYIYORLAR"
ZAMAN: ÖRGÜTÜN SESİ OLMAYA GELİYORUZ
ZAMAN: ÖRGÜTÜN SESİ OLMAYA GELİYORUZ