Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

KAMP MESUT ÖZİL TESİSLERİNDE

Zonguldak Kömürspor, 2023-2024 sezonu öncesinde önce Zonguldak’ta çalışacak ardında ise Devrek ilçesine giderek Mesut Özil Tesislerinde kamp çalışmalarına devam edecek.

KAMP MESUT ÖZİL TESİSLERİNDE
Bu içerik 500 kez okundu.
Advert

Zonguldak Kömürspor, 2023-2024 sezonu öncesinde önce Zonguldak’ta çalışacak ardında ise  Devrek ilçesine giderek Mesut Özil Tesislerinde kamp çalışmalarına devam edecek. 

TFF 2. Lig Beyaz Grup temsilcimiz Zonguldak Kömürspor'da geçtiğimiz salı günü yapılan kongrenin ardından bugün M. Salih Demir başkanlığında ise görev dağılımı gerçekleşti.

Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TSO) gerçekleşen toplantıda Kırmızı-lacivertli yönetim, görev dağılımı sonrasında yeni sezon planlamasını da belirledi.     

Zonguldak Kömürspor, 20 Temmuz  Perşembe Karaelmas Kemal Köksal Stadı'nda toplanarak sezonun ilk antrenmanını saat 17:00'da gerçekleştirecek.

Sezonun ilk çalışması öncesinde ise Zonguldak Kömürspor bir iki gün içinde ise yeni teknik adamı da belirleyecek.   

Yeni teknik adamla birlikte Kırmızı-lacivertli temsilcimiz Karaelmas Kemal Köksal Stadı ve Fener Sentetik Sahada 1 hafta boyunca günde çift antrenman yapacak.

Zonguldak’ta yapılacak çalışmanın  ardından Kırmızı-lacivertli temsilcimiz 16 günlük kamp çalışması için Devrek İlçesine gidecek. 

Devrek’te Mesut Özil Tesislerinde kalacak olan Zonguldak Kömürspor, burada da günde çift idman yaparak sezona sıkı bir şekilde hazırlanacak.

Zonguldak Kömürspor’un Devrek kampı sonrasında hangi şehre giderek kamp yapacağı ise henüz açıklanmadı.

TEKNİK ADAM VE ANLAŞILAN OYUNCULAR HAFTA İÇİ ZONGULDAK’TA OLACAK

Görev dağılımı sonrasında Zonguldak Kömürspor kulübü yeni sezon planlaması hakkında  yazılı basın açıklaması yaptı. Yapılan açıklama ise şu şekilde: “Yönetim kurulu olarak bugün yaptığımız toplantıda görev dağılımını yapmış yeni sezonla ilgili planlamalarımızı başta hoca olmak üzere yeni yapılacak transferler üzerinde görüş alışverişinde bulunulmuştur. Ayın 20’ sinde kendi tesislerimizde başlayacağımız antrenmanla sezon çalışmalarına başlama kararı alınmıştır. Bu hafta başında hoca anlaşması yapılıp görüştüğümüz oyuncuları Zonguldak’a çağırıp sözleşmeleri yapılacaktır.”

ÇETİN BOZKURT MESUT ÖZİL TESİSLERİNİN KAPALARINI ZONGULDAK KÖMÜRSPOR’A AÇACAK

“Antrenmanlara Devrek Belediye başkanımız Çetin Bozkurt’un destekleri ile Mesut Özil tesislerinde kamp yapılarak devam edilecektir.  Devrek Belediye başkanımıza bu konuda ki desteği için yönetim kurulu olarak teşekkür ediyoruz.”

SAHA REKLAMLARI, FORMA GÖĞÜS, SIRT, KOL, ŞORT, TOZLUK REKLAMLARI  VE KOMBİNE,VİP VE BİLET FİYATLARI DA AÇIKLANDI

“Ayrıca bu sene saha reklam ücretleri tabela başına 50 bin TL olarak belirlenmiştir. Açık kapalı tribün kombine fiyatı 1000 TL , vip biletler 2500 olarak belirlenmiştir.  Forma göğüs reklamı 1500000, sırt reklamı 500000, kol 300000, şort 150000 ,tozluk 100000 TL olarak belirlenmiştir.  Yeni sezon takımımıza taraftarlarımıza şehrimize hayırlı olsun.”dedi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK BİLSEM'DEN MÜTHİŞ KONSER
DEVREK BİLSEM'DEN MÜTHİŞ KONSER
  19 MAYIS KUTLAMA PROGRAMI BELLİ OLDU
19 MAYIS KUTLAMA PROGRAMI BELLİ OLDU