Advert
Advert
Advert

KAPTAN'DAN HABER VAR

Geçtiğimiz Haziran ayında trafik kazası geçiren ve ağır yaralanan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Devrek İlçe Başkanı Erol Kaptan’ın oğlu Deniz Astsubay Tufan Kaptan’ın sağlık durumu iyiye gidiyor.

KAPTAN'DAN HABER VAR
Bu içerik 686 kez okundu.
Advert

Geçtiğimiz Haziran ayında trafik kazası geçiren ve ağır yaralanan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Devrek İlçe Başkanı Erol Kaptan’ın oğlu Deniz Astsubay Tufan Kaptan’ın sağlık durumu iyiye gidiyor.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Devrek İlçe Başkanı Erol Kaptan’ın oğlu Deniz Astsubay Tufan Kaptan ve arkadaşı geçtiğimiz Haziran ayında trafik kazası geçirmiş, hastanede tedavi altına alınmıştı. Baba Erol Kaptan, durumu ağır olan ve beyin kanaması geçiren oğlu Deniz Astsubay Tufan Kaptan’ın sağlık durumunun iyiye gittiğini belirterek mutluluğunu paylaştı, destek olanlara teşekkür etti.

“BEYİN KANAMASI DURDU”

Erol Kaptan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Allah’a sonsuz şükürler olsun ki, Merhamet ve şükrün sahibi, Yüce Allah, Çok büyük bir kazadan ve musibetten evladım Tufan Kaptan ve Arkadaşı İlyas Geldioğlu kardeşimizi esirgedi, korudu. Elhamdulillah ailelerimize ve sevdiklerimize bağışladı, evladım tufanın beyin kanaması durmuş hayati tehlikesi geçmiş ve normal servise alınmıştır” dedi.

EROL KAPTAN TEŞEKKÜR ETTİ

 Başkan Kaptan destek olanlara teşekkür ederek, “Yaşadığımız bu büyük sıkıntılı süreçte kaza anından (22 haziran 2023) bu güne yanımızda olan, kaza mahallinde hastanede, yalnız bırakmayan MHP Genel Merkez MYK üyemiz sayın Murat Kotra’ya, MHP İstanbul il ve ilçe başkanlarıma, MHP Zonguldak il başkanıma ve yönetim kurulu üyelerine, ilçe başkanlarıma ve yönetim kurulu üyelerine, Devrek ilçe teşkilatımızın yönetim kurulu üyelerine, Belde başkanlarıma ve yönetim kurulu üyelerine, Ülkü ocakları vakfı il başkanlarıma ve yönetim kurulu üyelerine, Ülkü Ocakları Vakfı İlçe Başkanları ve yönetim kurulu üyelerine, siyasi partilerimizin başkanları ve yönetim kurulu üyelerine, millet vekillerimize, ilçe kaymakamımıza, belediye başkanlarımıza ve belediye personellerimize, il genel meclisi üyelerimize, sivil toplum kuruluşu başkanlarıma, sendika başkanlarımıza, Kamu kurum Müdürlerimize, SAS Komutanlığında görevli komutanlarımıza mesajları ile bizzat ziyaret ederek, yakından uzak dan arayarak, destek olan; Tüm aileme, dostlarıma, akrabalarıma, ülküdaşlarıma iş insanları ve basınımızın güzide mensuplarına, Emniyet müdürümüz ve değerli emniyet teşkilatı mensuplarına, Devrek ,Çaycuma, Ümraniye ,Kartal, Ankara GATA ,İstanbul GATA ,Ankara Gazi ve Ankara Gaziler fizik tedavi ve rehabilitasyon hastaneleri Başhekimlerimiz Hastane müdürlerimiz , ve kıymetli çalışanlarına velhasıl adını burada tek tek sayamadığım, iletişim kuran binlerce gönlü güzel Devrek’li değerli hemşerilerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum ... Rabbim Hanenize huzur afiyetler versin görünür görünmez kaza belalardan muhafaza eylesin. ( Evladım SAS komando Astsubay Kıdemli Çavuş Tufan Kaptan’ın ve arkadaşı İlyas Geldioğlu’nun tedavileri devam edip sağlıkları hızla iyileşmektedir” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT, YARIN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK
BAŞKAN BOZKURT, YARIN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK
İHALESİ YAPILDI KÖPRÜ YAPILACAK
İHALESİ YAPILDI KÖPRÜ YAPILACAK