Advert
Advert
Advert

ELLERİ KANLI BİR ŞEKİLDE YAKALANDI

Devrek 'in Çaydeğirmeni Beldesi’nde Annesi Şeyda Çataklı (56) ve anneannesi Medine Küçükkaya'yı (77) bıçakla öldürdükten sonra cesetlerini 116 parçaya ayıran Rabia Çataklı’nın (31) güvenlik güçlerinde yakalandığı anın görüntüsü şok etkisi yarattı.

ELLERİ KANLI BİR ŞEKİLDE YAKALANDI
Bu içerik 902 kez okundu.
Advert

  Devrek 'in Çaydeğirmeni Beldesi’nde Annesi Şeyda Çataklı (56) ve anneannesi Medine Küçükkaya'yı (77) bıçakla öldürdükten sonra cesetlerini 116 parçaya ayıran Rabia Çataklı’nın (31) güvenlik güçlerinde yakalandığı anın görüntüsü şok etkisi yarattı. Rabia Çataklı’nın kanlı ellerinde kelepçe takıldığı andaki sakinliği şaşkınlığa neden oldu.

  Rabia Çataklı çıkarıldığı mahkemece tutuklanıp Beycuma M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’ndan Düzce T Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu nakledildiği öğrenildi. Rabia Çataklı’nın daha güvenlikli olması ve kadın mahkumların bulunması nedeniyle Düzce T Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu gönderildiği bildirildi. 

 Rabia Çataklı'nın yakalanma anı da büyük bir şok etkisi yarattı. Elleri kan içinde olan ancak sakin bir şekilde duran Rabia Çataklı, elleri kelepçeli bir şekilde sadece iç çamaşırları giymiş bir halde yerde bulundu.

 Olayın ardından yapılan otopsilerde ise cinayetin nasıl işlendiği daha net bir şekilde anlaşıldı. Cesetleri parçalamak için bıçak kullanıldığı ve bedenlerin parçalara ayrıldığı tespit edildi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT, YARIN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK
BAŞKAN BOZKURT, YARIN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK
İHALESİ YAPILDI KÖPRÜ YAPILACAK
İHALESİ YAPILDI KÖPRÜ YAPILACAK